انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35745

8 بازدید6 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن، محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در بازدید از جزیره لارک در استان هرمزگان اظهار داشت: علاقه مندیم کمک های مالی و بودجه ای برای انجام کارهای ماندگار در این جزیره داشته باشیم.وی ادامه داد: سازمان برنامه و بودجه هرمزگان باید طی روزهای آینده اولویت های مورد نیاز این جزیره را اعلام کند […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن، محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در بازدید از جزیره لارک در استان هرمزگان اظهار داشت: علاقه مندیم کمک های مالی و بودجه ای برای انجام کارهای ماندگار در این جزیره داشته باشیم.
وی ادامه داد: سازمان برنامه و بودجه هرمزگان باید طی روزهای آینده اولویت های مورد نیاز این جزیره را اعلام کند تا اعتبارات لازم برای عمران و آبادانی جزیره لارک اختصاص یابد.
معاون رئیس جمهوری توسعه جزایر و توسعه دریامحور را از اولویت های مهم دولت برشمرد و بیان داشت: علاقه مندیم در این خصوص کارهای ماندگار در جزایر استان هرمزگان صورت گیرد.
نوبخت تصریح کرد: باید برنامه ریزی و اولویت بندی مناسبی برای کمک بودجه ای به جزایر از سوی مدیران استان صورت گیرد.
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: رفع مشکلات و شتاب بخشی در اجرای طرح ها مورد تأکید است که با تلاش دولت تدبیر و امید این طرح ها باید به فرجام مطلوب برسد و رضایت مردم را در پی داشته باشد.
استان هزمزگان دارای یکهزار و ۱۰۰ کیلومتر مرز مشترک آبی با سه کشور عمان ، امارات و قطر است و این استان با دو هزار و ۴۰۰ کیلومتر ساحل ۱۴ جزیره دارد.
جزیره لارک از توابع شهرستان قشم در استان هرمزگان است.
۷۱۹۸/۶۰۴۸
خبرنگار: فاطمه حسینی ** انتشاردهنده: فرشته دریس

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.