انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35782

8 بازدید6 views

به گزارش #فراسخن، در نخستین دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر باشگاه های ایران، تیم های تراکتورسازی و ماشین سازی، شهرآورد تبریز را در ورزشگاه یادگار امام (ره) این شهر برگزار کردند که این دیدار پرحاشیه با تساوی بدون گل همراه شد.تراکتورسازی با این تساوی ۳۸ امتیازی شد و در رتبه دوم باقی ماند، اما در […]

به گزارش #فراسخن، در نخستین دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر باشگاه های ایران، تیم های تراکتورسازی و ماشین سازی، شهرآورد تبریز را در ورزشگاه یادگار امام (ره) این شهر برگزار کردند که این دیدار پرحاشیه با تساوی بدون گل همراه شد.
تراکتورسازی با این تساوی ۳۸ امتیازی شد و در رتبه دوم باقی ماند، اما در صورت برتری پرسپولیس در دیدار فردا مقابل صبای قم، اختلاف در صدر جدول به ۶ امتیاز خواهد رسید.
ماشین سازی با وجود تساوی ارزشمند در دیدار امروز، همچنان با ۱۰ امتیاز در قعر جدول باقی ماند.
تراکتورسازی رده دومی برای حفظ جایگاه خود و کاهش اختلاف امتیاز با پرسپولیس وارد میدان شد و ماشین سازی که در قعر جدول رده بندی ایستاده است نیز به منظور کسب امتیاز و افزایش امیدهای خود با انگیزه کار را آغاز کرد.
در دقیقه ۲۹، نخستین فرصت گلزنی این دیدار به دست آمد که ضربه آزاد و تماشایی «احمد امیرکامدار» را «محمدرضا اخباری» دروازه بان تراکتورسازی دفع کرد.
در دقیقه ۳۲، ارسال «جاسم کرار» با ضربه سر «محمدی نوری» همراه شد، اما با اختلاف اندکی از دروازه ماشین سازی به بیرون رفت.
«امیر قلعه نویی» سرمربی تراکتورسازی که تیمش نیاز مبرمی به پیروزی داشت در همان دقایق آغازین نیمه دوم، «هاشم بیگ زاده» و «لوسیانو ادینیو» را جایگزین «مهدی شریفی» و «هادی محمدی» کرد.
در دقیقه ۷۱ «مهدی کیانی» به دلیل اعتراض به داور کارت زرد گرفت و افزایش اعتراضات وی که کاپیتان تراکتورسازی است سبب شد تا او با کارت قرمز «سید وحید کاظمی» از زمین اخراج شود.
پس از این اخراج، «احمد نورالهی» به جای «امید عالیشاه» وارد زمین شد تا خط میانی تراکتورسازی مستحکم شود.
تراکتورسازی با وجود یک بازیکن کمتر بر حملات خود افزود و در دقیقه ۸۰ ارسال «جاسم کرار» با اشتباه عجیب مدافع ماشین سازی و خطای او منجر به پنالتی شد.
ضربه پنالتی تراکتورسازی را که از سوی «محمد ابراهیمی» زده شد، «سیدمهدی اسلامی» مهار کرد و توپ برگشتی را هم ابراهیمی به دیرک عمودی کوبید تا این بخت طلایی از دست برود.
در نهایت این دیدار در حالی که بازیکنان و کادر فنی تراکتورسازی اعتراض زیادی به تصمیمات داوری داشتند، بدون گل به اتمام رسید.
** تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، محسن بنگر، سعید آقایی، هادی محمدی(هاشم بیگ زاده)، مهدی کیانی، محمد نوری، جاسم کرار، محمد ابراهیمی، امید عالیشاه، مهدی شریفی(لوسیانو ادینیو)
**ماشین سازی:
سید مهدی اسلامی، حبیب گردانی، ادسون هنریکه، بهمن کامل، امین حاج محمدی، کاخا کاشویلی، حمیدرضا علی عسگری(حامد رحمتی)، حسین ابراهیمی، پیام صادقیان، امین قاسمی نژاد و احمد امیر کامدار(شهاب زاهدی)
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۳۷۸۳**۱۳۷۹
خبرنگار: امیر میرزاییان، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.