انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35791

8 بازدید5 views

به گزارش خبرنگار ورزشی #فراسخن، گادوین منشا پس از شکست سه بر دو تیمش برابر استقلال تهران در جمع خبرنگاران گفت: من قصد جدایی از پیکان را ندارم و از پیشنهادات مختلفی که از سوی دیگر باشگاه ها مطرح می شود، بی خبرم.وی درباره دیدار برابر استقلال گفت: به اندازه آبی پوشان موقعیت داشتیم ولی […]

به گزارش خبرنگار ورزشی #فراسخن، گادوین منشا پس از شکست سه بر دو تیمش برابر استقلال تهران در جمع خبرنگاران گفت: من قصد جدایی از پیکان را ندارم و از پیشنهادات مختلفی که از سوی دیگر باشگاه ها مطرح می شود، بی خبرم.
وی درباره دیدار برابر استقلال گفت: به اندازه آبی پوشان موقعیت داشتیم ولی ۱۰ نفره شدن در دقایق ابتدایی بازی روی بازیکنان پیکان تاثیر گذاشته بود.
مهاجم نیجریه ای پیکان اظهار داشت: ۱۰ نفره شدن باعث ایجاد ترس و نگرانی در بین بازیکنان پیکان شده بود.
مهدی شیری هافبک تیم فوتبال پیکان نیز پس از شکست تیم پیکان در جمع خبرنگاران گفت: مستحق شکست نبودیم؛ هر دو تیم موقعیت های فراوانی داشتند اما موقعیت های پیکان تبدیل به گل نشد.
وی خاطرنشان کرد که کارشناسان داوری باید درباره اخراج مدافع این تیم در دقیقه ۱۰ این دیدار نظر دهند.
شیری ابراز امیدواری کرد که پیکان در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال به نتایج بهتری دست پیدا کند.
دیدار تیم های استقلال و پیکان در چارچوب هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۶و ۵۰ دقیقه و زیر بارش باران در ورزشگاه آزادی برگزار شد و در نهایت شاگردان علیرضا منصوریان با نتیجه ۳ بر ۲ بر شاگردان مجید جلالی پیروز شدند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۹۱۲۹**۹۰۲۹**۱۳۷۹
خبرنگار: مهدی موذن، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.