انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35798

8 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن، فراز کمالوند عصر جمعه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم گسترش فولاد و ذوب آهن ادامه داد: بعد از ثبات و رسیدن به میانه‌های جدول به طور قطع تا ۲ سال دیگر شرایط گسترش فولاد بهتر از این می‌شود و اگر این تیم را به جمع ۳ تیم بالای جدول […]

به گزارش #فراسخن، فراز کمالوند عصر جمعه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم گسترش فولاد و ذوب آهن ادامه داد: بعد از ثبات و رسیدن به میانه‌های جدول به طور قطع تا ۲ سال دیگر شرایط گسترش فولاد بهتر از این می‌شود و اگر این تیم را به جمع ۳ تیم بالای جدول برسانیم پروسه تیم‌داری گسترش فولاد در لیگ برتر به سرانجام رسیده است.
کمالوند در رابطه با حمایت هواداران از تیم گسترش فولاد نیز افزود: با اینکه گسترش فولاد از امتیاز حمایت هواداران بهره نمی‌برد جزو تیم‌های خوب است و این نشان‌دهنده مسیر مناسب تیم‌داری در این باشگاه است.
وی با بیان اینکه شور اولیه در فوتبال تبریز فروکش کرده و این مسئله طبیعی است، گفت: فکر می‌کنم روندی که گسترش فولاد آهسته و پیوسته طی می‌کند می‌تواند هواداران را به ورزشگاه بکشاند.
وی با اشاره به اینکه در دیدار امروز تراکتورسازی و ماشین‌سازی هواداران استقبال خوبی نداشتند، گفت: باید دید چه اتفاقی رخ داده که این مسئله پیش آمده است.
کمالوند اظهار امیدواری کرد: از حمایت بیشتر هواداران تیم بهره مند شویم تا باشگاه گسترش فولاد با گذر زمان به باشگاه با ساختار تبدیل شود.
وی با اشاره به روند سخت لیگ برتر در نیم فصل دوم خاطرنشان کرد: همان طور که مشاهده می کنید تیم ها نزدیک هم حرکت می کنند و در دیدار امروز تراکتور در مقابل تیم قعر جدولی متوقف شد.
کمالوند در مورد تیم ذوب آهن گفت: شناخت کاملی از تیم حریف داریم و می دانیم که منسجم ترین تیم لیگ ذوب آهن است ولی امیدوارم فردا یک بازی خوب و تماشاگر پسند از هر دو تیم نظاره گر باشیم.
سرمربی تیم گسترش در ادامه افزود: از بازیکنان خط دفاع تیم خیلی راضی هستم زیرا که از خطوط خوب لیگ برتر هستند.
وی در مورد محمد نصرتی گفت: این بازیکن در شرایط ایده ال قرار داشته و از لحاظ بدنی آمادگی کامل دارد.
کمالوند در مورد بازیکنان غایب فردا گفت: مسعود ابراهیم زاده و رضا خالقی فر به علت سه اخطاره بودن در بازی فردا نمی توانند تیم را همراهی کنند.
وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که چرا این دیدار در ورزشگاه یادگار انجام نمی گیرد افزود: زمین باشگاه بنیان دیزل از لحاظ کیفیت چمن بهترین چمن را دارد .
تیم گسترش فولاد فردا شنبه ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان تیم ذوب آهن اصفهان خواهد بود و در صورت پیروزی بر این تیم به رده ششمی جدول لیگ برتر صعود خواهد کرد.
خبرنگار: پرویز انصاری** انتشار دهنده: محمد عزیزی راد
۳۰۷۱/۵۱۸

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.