انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35801

8 بازدید5 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن، علاءالدین بروجردی در ملاقات با ناصرخان جنجوعا با اشاره به سفری که این مقام پاکستانی در تابستان سال جاری به تهران داشت، گفت که مذاکرات بسیار خوبی در آن سفر انجام شد و نتایج مثبتی به دنبال داشت.بروجردی همچنین بر ضرورت افزایش دیدارهای متقابل در جهت تقویت و تحکیم روابط دوجانبه […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن، علاءالدین بروجردی در ملاقات با ناصرخان جنجوعا با اشاره به سفری که این مقام پاکستانی در تابستان سال جاری به تهران داشت، گفت که مذاکرات بسیار خوبی در آن سفر انجام شد و نتایج مثبتی به دنبال داشت.
بروجردی همچنین بر ضرورت افزایش دیدارهای متقابل در جهت تقویت و تحکیم روابط دوجانبه تاکید کرد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس کشورمان گفت: مرزهای طولانی میان دو کشور و تهدیداتی مانند تروریسم و قاچاق مواد مخدر، ضرورت همکاری بیشتر را ایجاب می کند.
وی همچنین گفت که در صورت تکمیل خط لوله گاز از سوی طرف پاکستانی، ایران آمادگی دارد تا گاز مورد نیاز پاکستان را تامین کند.

** خواهان بهترین روابط با ایران هستیم
آقای جنجوعا نیز ضمن ابراز تاسف عمیق و تسلیت به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی و حادثه غم انگیز اخیر در تهران، گفت: ایران همسایه خوب و مهم ماست و خواهان بهترین روابط با ایران هستیم.
وی اظهار داشت: مردم ایران و پاکستان بر اهمیت روابط تاریخی میان دو کشور و دو ملت واقف هستند اگرچه شاید برخی مشکلات در داخل از جمله مبارزه با تروریسم باعث شده از توجه به روابط دوجانبه، آنگونه که شایسته است، غافل شویم که البته باید جبران کنیم.
جنجوعا همچنین ابراز امیدواری کرد که خط لوله گاز ایران-پاکستان، با توجه به رفع تحریم ها علیه ایران و نیز بهبود شرایط امنیتی در داخل پاکستان، هر چه سریع تر عملیاتی شود.
بروجردی روز چهارشنبه هفته جاری با هدف تسلیم دعوتنامه رسمی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به برخی مقامات عالی پارلمانی پاکستان و گفت و گو درخصوص روابط دوجانبه و برخی موضوع های مهم منطقه ای، وارد اسلام آباد شد.
وی در مدت اقامت سه روزه خود در اسلام آباد، علاوه بر ملاقات با مشاور امنیت ملی دولت پاکستان، با سرتاج عزیر مشاور نخست وزیر پاکستان در امور خارجی، ایاز صادق رئیس مجلس ملی، رضا ربانی رئیس مجلس سنا و برخی دیگر از مقام های پارلمانی ارشد این کشور دیدار و در خصوص موضوع های دوجانبه، همکاری های پارلمانی و مسائل منطقه ای گفت و گو و تبادل نظر کرد.
آساق**۱۷۲۳ – انتشار دهنده: محمدرضا منافی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.