انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35805

8 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن به نقل از فرانسه، وی ادامه داد: دیدگاهی که امروزه در مورد مسلمان ها شکل گرفته، به شدت ناراحت کننده است. گوترش گفت: گفتمان عمومی جدیدی با محوریت تعصب در حال ترویج است که راه را برای نفرت بیشتر باز می کند و ما باید در این خصوص هوشیار باشیم.وی افزود: سازمان […]

به گزارش #فراسخن به نقل از فرانسه، وی ادامه داد: دیدگاهی که امروزه در مورد مسلمان ها شکل گرفته، به شدت ناراحت کننده است.
گوترش گفت: گفتمان عمومی جدیدی با محوریت تعصب در حال ترویج است که راه را برای نفرت بیشتر باز می کند و ما باید در این خصوص هوشیار باشیم.
وی افزود: سازمان ملل باید برای تقویت تشکیلات خود در زمینه حقوق بشر و همچنین اجرای عدالت در قبال مرتکبان جنایات بزرگ تلاش بیشتری به کار بگیرد.
فرانسه در گزارش خود می نویسد: این اظهارات گوترش در شرایطی مطرح شده که «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا اکنون در تدارک ابلاغ یک دستور اجرایی با هدف منع ورود پناهجویان به آمریکا است.
ترامپ در جریان رقابت های انتخابات ریاست جمهوری موضعی سخت علیه مهاجران و به ویژه مهاجران غیرقانونی مکزیک داشت.
وی اخیرا دستور ساخت یک دیوار در مرز آمریکا و مکزیک را با هدف مقابله با این پدیده صادر و تلاش کرد تا هزینه ساخت آن را به مکزیک تحمیل کند؛ اقدامی که در نهایت به لغو سفر رئیس جمهوری مکزیک به واشینگتن و دیدار برنامه ریزی شده سران دو کشور منجر شد.
شبس ** ۹۳۸۶ *۱۶۱۳* مترجم : مهران معینی جم*انتشار: عبدالله غفاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.