انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35809

8 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن به نقل از تارنمای خبری آسوشیتدپرس، رئیس جمهوری آمریکا تصریح کرد که دستور اجرایی نخست شامل افزایش هزینه های نظامی برای به روز رسانی ناوگان نیروهای مسلح و اختصاص منابع جدید به ارتش آمریکا خواهد بود.ترامپ درباره دومین دستور اجرایی خود گفت که مطابق آن برخی «اقدامات نظارتی جدید» بر مهاجران اعمال […]

به گزارش #فراسخن به نقل از تارنمای خبری آسوشیتدپرس، رئیس جمهوری آمریکا تصریح کرد که دستور اجرایی نخست شامل افزایش هزینه های نظامی برای به روز رسانی ناوگان نیروهای مسلح و اختصاص منابع جدید به ارتش آمریکا خواهد بود.
ترامپ درباره دومین دستور اجرایی خود گفت که مطابق آن برخی «اقدامات نظارتی جدید» بر مهاجران اعمال می شود که به ادعای او موجب «حفاظت از آمریکا در برابر تروریستهای اسلامگرای افراطی» خواهد شد.
در پیش نویس این دستور که در رسانه ها منتشر شده، طرح پذیرش پناهجوی آمریکا به مدت ۱۲۰ روز متوقف شده است.
در این پیش نویس همچنین آمده است که دولت آمریکا به مدت ۳۰ روز از صدور ویزا برای شهروندان ایران، عراق، لیبی، سومالی، سودان، سوریه و یمن خودداری خواهد کرد.
دستورات اجرایی یاد شده در محل وزارت دفاع آمریکا و پس از آیین سوگند «جیمز متیس» وزیر دفاع جدید این کشور امضا شد.
هنوز متن این اسناد منتشر نشده است.
به گزارش #فراسخن، ترامپ از ابتدای رقابت های انتخاباتی موضعی سرسختانه در قبال مهاجران داشته است.
وی اخیرا دستور ساخت یک دیوار در مرز میان آمریکا و مکزیک را با هدف مقابله با موج مهاجران غیرقانونی صادر و تلاش کرده تا هزینه آن را به مکزیک تحمیل کند ؛ اقدامی که به لغو دیدار برنامه ریزی شده سران دو کشور منجر شد.
شبس ** ۹۳۸۶ ** مترجم : مهران معینی جم

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.