انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35820

8 بازدید6 views

به گزارش #فراسخن، «میگوئل تکسیرا» عصر جمعه در نشست خبری پس از بازی دو تیم همشهری تراکتور و ماشین سازی تبریز افزود: اشخاص بزرگی در فدراسیون هستند که تصمیم گرفتند جام را به یک تیم مشخص بدهند و این یک هدف برنامه ریزی شده قبلی است.وی با بیان اینکه بازیکنان تراکتورسازی روز جمعه بازی خوبی […]

به گزارش #فراسخن، «میگوئل تکسیرا» عصر جمعه در نشست خبری پس از بازی دو تیم همشهری تراکتور و ماشین سازی تبریز افزود: اشخاص بزرگی در فدراسیون هستند که تصمیم گرفتند جام را به یک تیم مشخص بدهند و این یک هدف برنامه ریزی شده قبلی است.
وی با بیان اینکه بازیکنان تراکتورسازی روز جمعه بازی خوبی به نمایش گذاشتند، گفت: بی عدالتی ها موجب می شود بازیکنان تمرکزشان را از دست بدهند و فوتبال زیبا به نمایش نگذارند.
تکسیرا افزود: ما باید این بازی را می بردیم که متاسفانه نگذاشتند ببریم.
وی به آرای کمیته انضباطی اعتراض و بیان کرد: در یکی از بازی‌های خارج از خانه که روی نیمکت بودم سنگ به سرم خورد، اما میزبان را محروم نکردند.
مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: با این وجود ما باز هم تلاش کرده و دست از تمرین برنداشته و سعی خواهیم کرد با همین بازیکنان در تهران برابر پرسپولیس نتیجه خوبی بگیریم و برای کسب پیروزی به تهران خواهیم رفت.
تیم تراکتور سازی با تساوی در بازی امروز برابر ماشین سازی با ۳۸ امتیاز در رده دوم جدول لیگ برتر باقی ماند و در دیدار بعدی مقابل صدرنشین لیگ برتر صف آرایی می کند.
خبرنگار: پرویز انصاری** انتشاردهنده:عبدالله غفاری
۳۰۷۱*شبس*۱۶۱۳

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.