انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35824

7 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن، مهرداد خادمی مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصرجمعه در غیاب فیروز کریمی سرمربی این تیم در نشست خبری پیش از دیدار این با سپاهان اصفهان افزود: در نیم فصل دوم در دو بازی ابتدایی چهار امتیاز کسب کردیم این درحالیست که در بازی با استقلال تهران بازی خودمان را انجام ندادیم […]

به گزارش #فراسخن، مهرداد خادمی مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصرجمعه در غیاب فیروز کریمی سرمربی این تیم در نشست خبری پیش از دیدار این با سپاهان اصفهان افزود: در نیم فصل دوم در دو بازی ابتدایی چهار امتیاز کسب کردیم این درحالیست که در بازی با استقلال تهران بازی خودمان را انجام ندادیم و بازی جو خوبی نداشت.
وی با اشاره به اینکه در بازی فردا با تمریناتی که در هفته گذشته انجام دادیم خوب بازی خواهیم کرد اظهار کرد: هر دو تیم تهاجمی بازی خواهند کرد و امیدوارم ما پیروز میدان باشیم.
خادمی با اشاره به بازی هوری دروازه بان این تیم و حواشی آن گفت: این بازیکن عملکرد خوبی داشته و حتی تا هفته دوازدهم لیگ برترهم از بهترین‌ دروازه بان های لیگ بوده است.
وی اضافه کرد: با این حال در فوتبال آبادان جریانی راه افتاده که به دنبال ضربه زدن به فوتبال آبادان بودند.
وی با بیان اینکه ویسی یکی از فهیم‌ترین مربیان کشور است افزود: حمایت از ویسی حمایت از فوتبال اصفهان و ایران است و هواداران سپاهان نیز اطمینان داشته باشند با حمایت از کادر فنی سپاهان این تیم یکی از قطب‌های فوتبال ایران خواهد بود.
دیدار تیم های سپاهان و صنعت نفت آبادان در چهارچوب هفته نوزدهم لیگ بدتر عصر فردا در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.پ.۸۱۱۴٫خبرنگار : امیرحسین اکبری ** انتشار: سلطانمرادی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.