انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35829

8 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن، سایت خبری عراقی ‘الفرات نیوز’ بدون اشاره به منبع دریافت خبر اعلام کرد: عملیات نظامی برای چهارمین روز متوالی برای تامین امنیت جاده بغداد – القیاره به موصل در عمق هفت کیلومتری به سمت روستاهای الحاج در شمال و شمال شرق الشرقاط ادامه یافت. براساس این گزارش، این منطقه در گذشته از […]

به گزارش #فراسخن، سایت خبری عراقی ‘الفرات نیوز’ بدون اشاره به منبع دریافت خبر اعلام کرد: عملیات نظامی برای چهارمین روز متوالی برای تامین امنیت جاده بغداد – القیاره به موصل در عمق هفت کیلومتری به سمت روستاهای الحاج در شمال و شمال شرق الشرقاط ادامه یافت.
براساس این گزارش، این منطقه در گذشته از نفوذ تروریست های داعشی از سمت منطقه ‘الحویجه’ در جنوب غربی شهر کرکوک و ‘الحضر’ در جنوب موصل رنج می برد.
این عملیات تاکنون منجر به آزادسازی روستاهای عبدالله العبیی، علی المافع، منطقه راهبردی تل شنان، عرب لیث، سرزمین مسلطن و محمد العواد شد.
براساس گزارش مزبور، آزادسازی این منطقه به طول ۳۵ کیلومتر از روستاهای الحاج به سمت کوهستان مکحول در محور عملیاتی الشرقاط طی مدت ۲۴ تا ۲۷ ژانویه ماه جاری (سه شنبه تا جمعه گذشته) توسط نیروهای مشترک ارتش و الحشد الشعبی با حمایت و پشتیبانی نیروی هوایی عراق تحقق یافت.
خاورم *۵*۱۴۸۷*۱۷۷۰*۱۲۷۵
مترجم : قاسم غضبانپور*انتشار دهنده: مجید جعفری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.