انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35831

27 بازدید8 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن، در این حادثه که صبح شنبه روی داد چند دستگاه خودرو با هم برخورد کردند و موجب بروز مشکل در تردد سایر خودروهای عبوری در این محور شده است.بارش برف و کولاک و لغزندگی جاده نیز موجب شده تا خودروها با احتیاط و به کندی در این محور حرکت کنند.رئیس پلیس […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن، در این حادثه که صبح شنبه روی داد چند دستگاه خودرو با هم برخورد کردند و موجب بروز مشکل در تردد سایر خودروهای عبوری در این محور شده است.
بارش برف و کولاک و لغزندگی جاده نیز موجب شده تا خودروها با احتیاط و به کندی در این محور حرکت کنند.
رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن با تائید بروز تصادف زنجیره ای در این محور گفت: در این حادثه ۸ خودرو با هم برخورد کردند که خوشبختانه خسارت جانی نداشته و فقط خودروها خسارت دیده اند.
سرهنگ جواد ناموران افزود: این حادثه به علت رعایت نکردن فاصله طولی خودروها و سرعت مطمئنه در یخبندان و ناتوانی راننده ها در کنترل وسیله نقلیه روی داده است.
وی یادآوری کرد: هم اکنون مشکل ترافیک در این محور رفع و تردد خودروها در آن فقط با زنجیر چرخ مقدور است.
هوای استان آذربایجان شرقی از جمله محور مذکور از شب گذشته شاهد بارش برف همراه با کولاک است و طبق گزارش های اداره هواشناسی این وضعیت با شدت بیشتر تداوم خواهد داشت.
محور ارتباطی تبریز – آذرشهر – عجبشیر که به دو استان آذربایجان غربی و کردستان وصل می شود از محورهای مهم و پرتردد آذربایجان شرقی است.

*** کاهش دید در آزاد راه تبریز – زنجان به ۵۰ متر
رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: با توجه به بارش برف و کولاک در آزاد راه تبریز – زنجان دید رانندگان در این محور به ۵۰ متر رسیده است.
سرهنگ جواد ناموران افزود: هم اکنون بارش برف و کولاک در کلیه محورهای ارتباطی استان ادامه داشته و تردد در این محورها فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
وی اظهار کرد: رانندگان برای تردد در محورهای استان باید خودروهای خود را به زنجیر چرخ مجهز کرده سپس وارد جاده ها شوند.
رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی از رانندگان خواست در صورت نداشتن ضرورت از مسافرت در هوای برفی خودداری و در صورت ضرورت نیز با احتیاط و رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی بین خودروها مسافرت کنند.
سرهنگ ناموران ادامه داد: هم اکنون تردد در تمامی محورهای استان در جریان بوده و رانندگان در صورت بروز مشکل با شماره ۱۱۰ تماس تا ماموران پلیس زودتر به کمک آن ها بیایند.
بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از روز شنبه تا پایان هفته وزش باد، کولاک برف، کاهش دما، یخبندان و لغزندگی، اختلال در تردد خودروها در جاده ها و گردنه های برف گیر استان حاکم شود.
براساس پیش بینی این اداره کل دمای هوا نیز حدود ۴ تا ۸ درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
آزاد راه تبریز – زنجان به عنوان یکی از شاهراه های پرتردد کشور حدود ۲۸۰ کیلومتر طول دارد.
آذربایجان شرقی با حدود ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارای ۱۴ هزار و ۷۶۱ کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی و ۲ هزار و ۷۵۸ روستا با ۲۷۱ هزار و ۹۸۷ خانوار و بیش از ۱ میلیون و ۱۸۹ هزار نفر است.
خبرنگار: پرویز بابائی ** انتشار دهنده: محمد رستگار
۸۰۲۳/۶۱۸۳

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.