انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35836

8 بازدید4 views

یک منبع آگاه روز شنبه به خبرنگار #فراسخن گفت: هدف از سفر در حال برنامه ریزی وزیر دفاع ارمنستان که برای ۱۱ بهمن در نظر گرفته شده، ادامه رایزنی های دفاعی ایران و ارمنستان است.این منبع خبری افزود: تقویت همکاری های دوجانبه و منطقه ای بین تهران و ایروان با توجه به روابط خوب سیاسی […]

یک منبع آگاه روز شنبه به خبرنگار #فراسخن گفت: هدف از سفر در حال برنامه ریزی وزیر دفاع ارمنستان که برای ۱۱ بهمن در نظر گرفته شده، ادامه رایزنی های دفاعی ایران و ارمنستان است.
این منبع خبری افزود: تقویت همکاری های دوجانبه و منطقه ای بین تهران و ایروان با توجه به روابط خوب سیاسی دو کشور از جمله برنامه های سفر سرکیسیان به تهران است.
ارمنستان که سال ۱۹۹۱ با فروپاشی شوروی مستقل شد و ایران با موقعیت ویژه منطقه ای و حسن همجواری در طول سال های گذشته همکاری های رو به گسترشی در زمینه های مختلف از جمله دفاعی داشته اند.
ارمنستان با حدود ۳۰ هزار کیلومتر مربع مساحت و سه میلیون نفر جمعیت در منطقه قفقاز که پس از فروپاشی شوروی در سال ۱۹۹۱ استقلال یافت، با موقعیت راهبردی ویژه، از غرب با ترکیه، شمال گرجستان، شرق جمهوری آذربایجان (جمهوری قره‌باغ) و در جنوب ایران و جمهوری خودمختار نخجوان (جزئی از جمهوری آذربایجان) هم مرز است.
اروپام ۱۵۱۶ ** انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.