انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35837

10 بازدید5 views

به گزارش روز شنبه #فراسخن از تارنمای خبری گل، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول تاکید کرد که سبک بازی او عامل حذف این تیم در جام اتحادیه انگلیس نبوده ، بلکه برنامه فشرده مسابقات عامل این شکست بود. شاگردان کلوپ امشب در حالی به مصاف تیم ولوز می روند که شنبه گذشته در دیدار لیگ برتر […]

به گزارش روز شنبه #فراسخن از تارنمای خبری گل، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول تاکید کرد که سبک بازی او عامل حذف این تیم در جام اتحادیه انگلیس نبوده ، بلکه برنامه فشرده مسابقات عامل این شکست بود.
شاگردان کلوپ امشب در حالی به مصاف تیم ولوز می روند که شنبه گذشته در دیدار لیگ برتر انگلیس با نتیجه ۳ بر ۲ برابر سوانسی شکست خوردند.
لیورپول با احتساب برتری یک بر صفر برابر منچسترسیتی در آستانه سال نو میلادی، در هفت دیدار یک برد کسب کرده است.
کلوپ اذعان کرد که خستگی ممکن است عامل این ناکامی ها باشد. وی برنامه فشرده مسابقات در انگلیس و نه شیوه بازی و تمرینات فشرده تیم را مقصر می داند.
سرمربی سابق بروسیا دورتموند گفت: مسابقه برابر منچسترسیتی خیلی سخت بود. بازیکنان ۱۲۱ کیلومتر دویدند.
وی خاطر نشان کرد که دیدار مقابل ساندرلند دو روز بعد از این بازی بزرگ برگزار شد. بازی بعدی برابر پلی موث انجام شد که ترکیب تیم تغییر یافت. ما در بازی مقابل لیدز تغییرات زیادی در ترکیب تیم ایجاد کردیم و بازی فوق العاده ای داشتیم، چون تمام بازیکنان تازه نفس بودند و می توانستند توانایی های خود را به نمایش بگذارند. ولی در این مسابقه نتوانستند عملکرد خوب خود را نشان دهند.
کلوپ معتقد است که تصمیم گیری ها در ناکامی های اخیر لیورپول نقش داشته است.
وی گفت: بازی مقابل منچستریونایتد با سیتی یا سوانسی کاملا متفاوت است. مشکل آمادگی نیست. ما خوب بازی نکردیم، ولی می توانستیم مقابل یونایتد و سوانسی برنده شویم.
کلوپ افزود:‌ باید در زمان مناسب تصمیم مناسب اتخاذ شود و ما اغلب این کار را انجام ندادیم. با این حال بدنبال بهانه نیستم.
لیورپول در دیدار مقابل چلسی در روز سه شنبه باید به سرعت به سطح آمادگی کامل برسد. کلوپ امیدوار است که در هفته های آینده رقبای تیم در لیگ برتر انگلیس نیز با همین شرایط روبرو شوند.
‘برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۱۲۱۰**۱۵۸۴
مترجم – زهرا کورهلی*انتشاردهنده-مولوی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.