انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35840

9 بازدید6 views

‘سرتاج عزیز’ در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن گفت: مذاکرات سوری-سوری را برای کمک به رفع بحران در این کشور مفید می دانیم و امیدواریم این تلاش ها منجر به یافتن راه حل سیاسی بحران سوریه و پایان این بحران شود.وی گفت: مذاکرات سوری-سوری برای ایجاد صلح و آرامش در سوریه تقریبا از سال […]

‘سرتاج عزیز’ در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن گفت: مذاکرات سوری-سوری را برای کمک به رفع بحران در این کشور مفید می دانیم و امیدواریم این تلاش ها منجر به یافتن راه حل سیاسی بحران سوریه و پایان این بحران شود.
وی گفت: مذاکرات سوری-سوری برای ایجاد صلح و آرامش در سوریه تقریبا از سال ۲۰۱۲ متوقف شده بود. اکنون از سرگیری این مذاکرات گامی مثبت محسوب می شود که می تواند زمینه را برای ایجاد صلح و ثبات در این کشور فراهم کند.
مذاکرات سوری-سوری آستانه با حضور هیات هایی از ایران، روسیه و ترکیه، هفته گذشته برگزار شد.

** ارزش فراوانی به روابط با ایران قائلیم
مشاور نخست وزیر پاکستان در امور خارجی با تاکید بر اهمیت روابط دوستانه تهران-اسلام آباد، گفت: پاکستان اهمیت ویژه ای به روابط برادرانه با کشور مسلمان و دوست، ایران قائل است.
وی گفت: همکاری های بسیار مفیدی با ایران در زمینه های گوناگون در خصوص منافع مشترک دو کشور داشته و داریم.
سرتاج عزیز با اشاره با ملاقات اخیر خود با علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که در روزهای اخیر به پاکستان سفر کرده بود، گفت: در این ملاقات موضوع های خوبی درخصوص روابط دوجانبه از جمله راه های گسترش مناسبات اقتصادی و تجاری دو کشور و مسائل منطقه ای مطرح شد.
رئیس دستگاه دیپلماسی پاکستان، با تاکید بر ضرورت جهش در مناسبات اقتصادی و تجاری ایران و پاکستان و ابراز خرسندی از برداشته شدن تحریم ها علیه ایران، از آمادگی اسلام آباد برای پیشبرد موافقتنامه تجارت آزاد میان دو کشور خبر داد.
سرتاج عزیز همچنین گفت: برقراری تعاملات بانکی بین ایران و پاکستان توسط بانک مرکزی پاکستان در حال بررسی است و امیدواریم به زودی اجرایی شود.
آساق*۱۷۲۳ – انتشار دهنده: محمدرضا منافی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.