انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35843

9 بازدید4 views

به گزارش پایگاه اینترنتی نشریه ‘هندلزبلات’، گزارش وزارت دارایی آلمان که روزجمعه منتشر شد، نشان می دهد در سال ۲۰۱۶ برای مدیریت بحران پناهجویان ۲۱٫۷ میلیارد یورو (۲۳٫۳ میلیارد دلار) هزینه کرده است. این گزارش خاطرنشان می کند که آلمان در سال جاری میلادی نیز ۲۱٫۳ میلیارد یورو هزینه خواهد کرد . وزارت دارایی آلمان […]

به گزارش پایگاه اینترنتی نشریه ‘هندلزبلات’، گزارش وزارت دارایی آلمان که روزجمعه منتشر شد، نشان می دهد در سال ۲۰۱۶ برای مدیریت بحران پناهجویان ۲۱٫۷ میلیارد یورو (۲۳٫۳ میلیارد دلار) هزینه کرده است.
این گزارش خاطرنشان می کند که آلمان در سال جاری میلادی نیز ۲۱٫۳ میلیارد یورو هزینه خواهد کرد .
وزارت دارایی آلمان به نقل قولی از ولفگانگ شویبله وزیر اقتصاد آلمان اشاره می کند که در سال ۲۰۱۵ گفته بود مساله مهاجران نباید به علت نبود پول شکست بخورد.
براساس این گزارش، بیشتر این پول (۹٫۳ میلیارد یورو) برای رسیدگی به مسائل پناهجویان به ایالت ها و شهرداری هاپرداخت شد. همچنین ۷٫۱ میلیارد یورو نیز برای برخورد با علل زیربنایی که موجب فرار پناهجویان از کشورهای خود می شود صرف شد . اقدامات انجام شده برای ادغام پناهجویان در جامعه نیز ۲٫۱ میلیارد یورو هزینه برده است.
در سال ۲۰۱۵ حدود ۸۹۰ هزار پناهجو وارد آلمان شد که این رقم در سال ۲۰۱۶ به ۲۸۰ هزار تن کاهش یافت.
در همین حال جمعیت آلمان نیز در پی ورود پناهجویان به بالاترین رقم از زمان اتحاد رسیده بطوریکه جمعیت این کشور سال گذشته به ۸۲٫۸ میلیون نفر رسیده است.
اروپام**۱۰۷۸** مترجم: بابک جعفری- انتشار دهنده: محمد حسن دوستارگان

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.