انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35849

9 بازدید6 views

به گزارش خبرنگار اقتصادی #فراسخن، «محمد شریعتمداری» امروز (شنبه) در مراسم جایگزینی ۴٠ هزار دستگاه تاکسی نو در ناوگان تاکسیرانی کشور افزود: بخش مقدماتی مطالعات جامع در زمینه آلاینده سازهای عمده انجام و برای نخستین بار سهم آلاینده سازها در هر شهر مشخص شد.شریعتمداری ادامه داد: برای نمونه آلاینده سازان متحرک بیشترین نقش را در […]

به گزارش خبرنگار اقتصادی #فراسخن، «محمد شریعتمداری» امروز (شنبه) در مراسم جایگزینی ۴٠ هزار دستگاه تاکسی نو در ناوگان تاکسیرانی کشور افزود: بخش مقدماتی مطالعات جامع در زمینه آلاینده سازهای عمده انجام و برای نخستین بار سهم آلاینده سازها در هر شهر مشخص شد.
شریعتمداری ادامه داد: برای نمونه آلاینده سازان متحرک بیشترین نقش را در آلودگی هوای تهران دارند و آلاینده سازان ثابت بیشترین نقش را در شهرهایی همچون اراک ایفا می کنند.
این مسوول از جایگزینی ١۴٠ هزار دستگاه خودرو سواری، ١٧ هزار دستگاه اتوبوس دیزلی و ۶۵ هزار دستگاه کامیون بالای ٣۵ سال عمر خبر داد و گفت: بخشی از این جایگزینی ها انجام شده است.
معاون اجرایی رییس جمهوری تاکید کرد «تنها منفعت برجام دور کردن سایه جنگ- که کیهانیان به آن اشاره می کنند- نیست، ایجاد آرامش در فضای اقتصادی حاصل برجام و تلاش ارزشمند دیپلماسی سیاسی و اجرای برجام است».
وی ادامه داد: باید از شرایط به وجود آمده پس از برجام برای مطلوب تر کردن روابط بین المللی استفاده کنیم.
به گفته این مسوول، ملت ایران از جنگ نمی ترسد اما به استقبال آن نیز نمی رود و تلاش می کند سایه شوم جنگ از سر ملت دور شود.
به گزارش #فراسخن، شامگاه بیست و ششم دی ماه ۱۳۹۴ با انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره انجام تعهدات هسته ای ایران در برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، اجرای تعهدات طرف مقابل (گروه ۱+۵) یعنی روند لغو تحریم های هسته ای غرب علیه تهران آغاز شد.
همزمان با روند مذاکرات و پس از اجرای برجام، شاه بیت مخالفان این بود که برجام هیچ دستاوردی نداشته است.
اقتصام**٩١٨٩**۳۰۶۵**۱۹۶۱** خبرنگار: اسماعیل داودی** انتشاردهنده: مریم مسعود

اطلاع از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان در کانال اقتصادی #فراسخن در تلگرام:
@IRNAeco
https://t.me/irnaeco

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.