انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35857

8 بازدید6 views

به گزارش #فراسخن، سید محمد علی حسینی روز شنبه درباره سیاست های اعلامی ترامپ دربرخورد با تروریسیم و داعش افزود: در میان ۷ کشوری که در این لیست قرار گرفته اند، هیچ نامی از کشورهایی که طی سال های اخیر حامی همه جانبه گروه های تروریستی مانند داعش و جبهه النصره و مشابه آن در […]

به گزارش #فراسخن، سید محمد علی حسینی روز شنبه درباره سیاست های اعلامی ترامپ دربرخورد با تروریسیم و داعش افزود: در میان ۷ کشوری که در این لیست قرار گرفته اند، هیچ نامی از کشورهایی که طی سال های اخیر حامی همه جانبه گروه های تروریستی مانند داعش و جبهه النصره و مشابه آن در منطقه بوده و شریک جرم و جنایت بیشمار آنان بوده اند بویژه به نام کشوری که بارها مقامات آمریکایی و از جمله شخص ترامپ آن را مهمترین حامی داعش معرفی کرده بودند، اشاره ای نشده است.
مشاور دبیر و مدیرکل امور بین الملل دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بلکه برعکس، اتباع کشورهایی مانند جمهوری اسلامی ایران، سوریه و عراق که طی سال های اخیر جدی ترین و موثرترین نقش را در مبارزات صادقانه علیه گروه های تروریستی منطقه داشته و آنان را در دستیابی به اهداف شیطانی و ضد انسانی خود ناکام گذارده اند، شامل چنین محدودیتی شده اند.
وی افزود: از سوی دیگر نام کشور یمن که ملت مظلوم و بی دفاع آن ماه هاست زیر شدیدترین حملات وحشیانه و جنایات جنگی بزرگترین حامی تروریست های داعش در منطقه قرار دارد و کودکان آن بطور شبانه روزی سلاخی می شوند نیز در این لیست به چشم می خورد.
حسینی خاطرنشان کرد: ترامپ باید بداند که ملتهای منطقه به سطحی از هوشیاری و بلوغ سیاسی رسیده اند که شعارهای پر طمطراق و سیاست های مزورانه ، آنان را نمی فریبد بلکه رفتارها و واقعیت های میدانی است که مورد سنجش و ارزیابی و جهت گیری آنان قرار می گیرد.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا قرار است دستور ممنوعیت صدور ویزا برای اتباع هفت کشور را صادر کند. بر اساس این دستور، شهروندان کشورهای ایران، عراق، سودان، سومالی ، لیبی ، سوریه و یمن اجازه ورود به این کشور را نخواهند داشت.
سیام**۱۰۵۸**۱۴۴۹**تنظیم کننده: محمد افضلی**انتشاردهنده: امیرکاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.