انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35861

8 بازدید6 views

به گزارش #فراسخن، در این مسابقه که عصر شنبه در ورزشگاه یادگار امام راحل قم آغاز شد، تیم فوتبال صبای قم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و دقیقه های ۱۵ و ۱۹ حمله های خطرناکی را روی دروازه تیم پرسپولیس انجام داد.برخلاف بازی دو تیم فوبتال صبا و استقلال، در این مسابقه مقابل […]

به گزارش #فراسخن، در این مسابقه که عصر شنبه در ورزشگاه یادگار امام راحل قم آغاز شد، تیم فوتبال صبای قم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و دقیقه های ۱۵ و ۱۹ حمله های خطرناکی را روی دروازه تیم پرسپولیس انجام داد.
برخلاف بازی دو تیم فوبتال صبا و استقلال، در این مسابقه مقابل درب پارکینگ ورزشگاه، ترافیک زیادی ایجاد شده بود و بلیت بازی در خارج از ورزشگاه به قیمت دو برابر یعنی ۱۰ هزار تومان به فروش می رسید.
ورزشگاه یادگار امام قم تقریبا قرمزپوش بود و در قسمت کوچکی از ورزشگاه طرفداران صبا جای گرفته بودند.
بازی پس از انجام مراسم های معمول ابتدایی، رأس ساعت و در یک هوای سرد زمستانی آغاز شد.
خبرنگاران و عکاسان بسیاری از رسانه های مختلف استان برای پوشش این بازی حضور یافته بودند.
مسابقه از دقیقه ۲۰ زیر نور پروژکتورهای ورزشگاه دنبال شد و کیفیت چمن ورزشگاه با وجود بارندگی های اخیر قابل قبول برای تیم پرسپولیس بود.
در دقیقه ۲۴ همانند بازی های گذشته، زنده یاد نوروزی مهاجم فقید پرسپولیس مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.
درصحنه ای که حنیف عمران زاده روی زمین افتاده بود، بازیکنان پرسپولیس بدون توجه به وی و بازی جوانمردانه، مسابقه را ادامه دادند.
بر اساس عکسی که در فضای مجازی انتشار یافته است، ظاهرا توپی که حنیف عمران زاده به سمت دروازه پرسپولیس روانه کرد و مدافع این تیم آن را دور کرده بود از خط دروازه رد شده بود.
در میان دو نیمه از سرهنگ حسن رودباری فرمانده یگان ویژه فرماندهی انتظامی استان قم با اهدای یک تابلوی نفیس تقدیر بعمل آمد.
طرفداران پرسپولیس بازیکنان در این مسابقه این تیم را برای تهاجم هرچه بیشتر به سمت دروازه صبا تشویق می کردند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به توپ جمع کن ها برای دادن سریع تر توپ به بازیکنان و به جریان انداختن بازی تذکر داد.
با سردتر شدن هوا در نیمه دوم بازی دو تیم صبای قم و پرسپولیس تهران، مه رقیقی در ورزشگاه یادگار امام قم پدید آمد.
پس از به ثمر رسیدن گل اول پرسپولیس چند ترقه در زمین منفجر شد که یکی از آنها دقیقا در کنار عکاسان خبری بود.
در هنگام اعلام پنالتی به سود پرسپولیس، یک نفر از تماشاگرنماها وارد زمین مسابقه شد و به طرف دروازه صبا رفت که بلافاصله به بیرون زمین هدایت شد.
با سوت پایان بازی، تماشاگران و بازیکنان پرسپولیس شادی بسیار زیادی داشتند که در کنار زمین با یکدیگر به اشتراک گذاشته بودند.
پس از بازی دو تیم فوتبال پرسپولیس و صبای قم، بازار سلفی گرفتن با بازیکنان پرسپولیس بسیار داغ بود، به گونه ای که منجر به دخالت حراست ورزشگاه یادگار امام قم شد.
۸۱۴۶/ ۶۱۳۳/ ۱۳۷۹
خبرنگار: سید محمدرضا بهشتی پور، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.