انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35878

10 بازدید10 views

به گزارش شنبه شب پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ حسین رضایی افزود: اتوبوس از بیرجند به فردوس و سواری پراید در مسیر مشهد به بیرجند در حال حرکت بود، که این سانحه رخ داد. وی علت تصادف را انحراف به چپ خودروی پراید هنگام سبقت غیرمجاز ذکر کرد و یادآور شد: تلفات ناشی از حوادث […]

به گزارش شنبه شب پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ حسین رضایی افزود: اتوبوس از بیرجند به فردوس و سواری پراید در مسیر مشهد به بیرجند در حال حرکت بود، که این سانحه رخ داد.
وی علت تصادف را انحراف به چپ خودروی پراید هنگام سبقت غیرمجاز ذکر کرد و یادآور شد: تلفات ناشی از حوادث رانندگی در محور بیرجند به قاین که به جاده مرگ معروف شد، رو به افزایش است، عزم و اراده همه مسئولان را در رفع نقص این محور می طلبد .
هفته گذشته در اثر واژگونی ۲دستگاه اتوبوس در محورهای استان ۴۰نفر زخمی و یک تن کشته شدند.
جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی جمعه شب از رانندگانی که قصد عبور از جاده های استان دارند، خواسته بود با توجه به احتمال ریزش برف و باران و لغزندگی جاده ها با احتیاط کامل رانندگی کنند.
سرهنگ حسین نیکمرد اضافه کرد: به پیش بینی اداره کل هوا شناسی استان احتمال بارش باران و برف و آبرفتگی معابر در استان خصوصا در محورهای شمالی خراسان جنوبی وجود دارد .
قاین در ۱۰۰کیلومتری شمال بیرجند قرار دارد.
این استان ۱۷ هزار و ۱۵۰ کیلومتر راه دارد که مجموع راه های استان شامل شریانی، اصلی و راه های فرعی و روستایی است .
خراسان جنوبی دارای ۲ هزار و ۲۹ کیلومتر راه اصلی است که در مسیر گذر به شریان های اقتصادی شرق کشور قرار دارد که از بنادر ایران به پایگاه های مرزی و اقتصادی آسیای میانه و افغانستان متصل می شود.
خراسان جنوبی در مسیر تردد استان های سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان، خراسان رضوی، سمنان ، اصفهان ، هرمزگان و کشور افغانستان قرا دارد.
۲۰۴۷* خبرنگار و انتشار دهنده- عباسقلی اشکورجیری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.