انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35890

9 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی عصرشنبه در نخستین نشست مشترک مدیران کل حوزه و روابط عمومی استانداری ها و سازمانهای تابعه وزارت کشور که در وزارت کشور برگزار شد، افزود: اصل کار وزارت کشور و همه دستگاههای دولتی در انتخابات رفتار بی طرفانه است و به این اصل […]

به گزارش #فراسخن از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی عصرشنبه در نخستین نشست مشترک مدیران کل حوزه و روابط عمومی استانداری ها و سازمانهای تابعه وزارت کشور که در وزارت کشور برگزار شد، افزود: اصل کار وزارت کشور و همه دستگاههای دولتی در انتخابات رفتار بی طرفانه است و به این اصل پایبند هستیم.
وی از مردم به عنوان سرمایه های اصلی کشور نام برد و گفت: انتخابات را امری مهم و موثر در سرنوشت کشور می دانیم و هنگامی که انتخابات کمال سلامت و قانونی و بی طرفانه برگزار شود، هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد .
رحمانی فضلی افزود: انتخابات خوب، نقش بسزایی در انسجام داخلی و تاثیر زیادی در منطقه و سطح بین الملل خواهد داشت.
وزیرکشور به نقش و جایگاه روابط عمومی ها به عنو ان پلی میان مردم، مسئولان و رسانه ها اشاره کرد و گفت: روابط عمومی ها با شناخت جایگاه خود و با انگیزه کافی و شناخت و اعتقاد و ایمان به مسئولیت و وظایف شان می توانند نقش موثری بر افکار عمومی داشته باشند.
وی به بخشی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب درباره مشارکت مردم در انتخابات اشاره کرد و افزود: نقش روابط عمومی ها در افزایش مشارکت مردم در انتخابات موثر است و باید در این زمینه اقدامات لازم را به انجام رسانند.
رحمانی فضلی با تاکید بر نقش روابط عمومی ها در اقتصاد مقاومتی، افزود: این موضوع نیز مورد تاکید رهبر معظم انقلاب، دولت و نیز رئیس جمهوری است و بدون شک روابط عمومی ها با مشاهده عیوب و اشکالات، کاستی ها و انتقال آن به مسئولان و تقویت مشارکت مردم و امیدآفرینی می توانند نقش مهمی در حوزه اقتصاد مقاومتی ایفاء کنند.
رییس شورای اجتماعی کشور به موضوع آسیب های اجتماعی هم اشاره کرد و گفت: مسئولیت مدیریت و ساماندهی و کاهش آسیب های اجتماعی با شورای اجتماعی است که وزارت کشور پیگیریهای لازم را به عهده دارد و روابط عمومی ها باید به این حوزه نیز حساس باشند و بصورت جدی همکاری و مشارکت داشته باشند.
وی همچنین نقش روابط عمومی ها را در تبیین سیاست های دقیق کشور مورد تاکید قرار داد.
وزیر کشور از همه مدیران کل روابط عمومی های استانها خواست تا اقدامات و عملکرد دولت در دهه مبارک فجر به مردم بخوبی اطلاع رسانی شود.
رحمانی فضلی، عید نوروز را مناسبت ملی کشورمان قلمداد کرد و افزود: مراسم نوروز و آغاز سال جدید با کمک روابط عمومی ها و با رعایت قوانین و دستورالعمل ها باید بخوبی درکشور برگزار و تدارکات لازم برای خدمت رسانی به مسافران در تمام ابعاد دیده شود .
رییس شورای اجتماعی کشور همچنین نقش روابط عمومی ها را در هماهنگی میان دستگاههای کشور مورد تاکید قرار دارد.
سیام**۱۰۵۸**۱۴۴۹**تنظیم کننده: محمد افضلی**انتشاردهنده: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.