انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35901

21 بازدید9 views

به گزارش #فراسخن، این حریق که حدود ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز یکشنبه آغاز شد در مدتی کوتاه تمام این تلمبه خانه را فراگرفت و شعله های آتش از آن زبانه می کشید. یک شاهد عینی که مسئولیت حراست درب پالایشگاه را به عهده داشت در گفت وگو با خبرنگار #فراسخن علت حادثه را برخورد […]

به گزارش #فراسخن، این حریق که حدود ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز یکشنبه آغاز شد در مدتی کوتاه تمام این تلمبه خانه را فراگرفت و شعله های آتش از آن زبانه می کشید.
یک شاهد عینی که مسئولیت حراست درب پالایشگاه را به عهده داشت در گفت وگو با خبرنگار #فراسخن علت حادثه را برخورد صاعقه ذکر کرد.
یک منبع آگاه نیز بامداد امروز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار #فراسخن با بیان اینکه آتش پس از حضور تیم های آتش نشانی در کنترل قرار گرفته است ؛ افزود: هنوز علت این آتش سوزی مشخص نشده است و احتمالا بررسی ها مدتی به طول می انجامد.
وی با بیان اینکه میزان آتش سوزی زیاد است ؛ افزود: این آتش سوزی اگرچه در کنترل قرار گرفته است اما به احتمال زیاد با توجه به حجم گسترده آن ؛ اطفای آن تا ظهر یکشنبه به طول می انجامد.
وی نگرانی از بابت سرایت آتش به بخش های دیگر را رد کرد و افزود: این حادثه تاکنون تلفات جانی نداشته اما مخزن یاد شده درحال سوختن و بدنه آن نیز درحال ذوب شدن است.
توکلی گفت: اطراف محل آتش سوزی ایمن سازی شده است تا آتش به بخش های دیگر سرایت نکند ضمن اینکه احتمال انفجار نیز وجود ندارد.
وی گفت: علاوه بر ایستگاه آتش نشانی باقرشهر، کهریزک، بهران تیم های مختلفی از ایستگاه های تهران بزرگ از جمله ایستگاه ۳۵، ۱۴ و ۹ برای کمک به اطفای حریق در محل حادثه حضور دارند.
پالایشگاه تهران (شهید تندگویان) واقع در منطقه باقرشهر از توابع شهرستان ری (۱۵ کیلومتری جنوب تهران) در سال ۱۳۴۷ تأسیس شد و مشتمل بر دو پالایشگاه جنوبی و شمالی است.
شبک**۶۱۳۹**۱۳۹۲**خبرنگار: محمد بیدارمنش**انتشار دهنده: ابوالفضل بابایی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.