انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35907

6 بازدید7 views

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: این حادثه پس از ساعت ها تلاش ۱۲۰ آتش نشان شهر تهران، همچنین آتش نشانان پالایشگاه نفت و ایستگاه باقرشهر بدون هیچ مصدومی مهار شد.سید جلال ملکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: ساعت ۱۹ دقیقه بامداد حادثه آتش سوزی گسترده […]

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: این حادثه پس از ساعت ها تلاش ۱۲۰ آتش نشان شهر تهران، همچنین آتش نشانان پالایشگاه نفت و ایستگاه باقرشهر بدون هیچ مصدومی مهار شد.
سید جلال ملکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: ساعت ۱۹ دقیقه بامداد حادثه آتش سوزی گسترده در یکی از مخازن پالایشگاه نفتی در خیابان شهید رجایی به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران ۹ ایستگاه آتش نشانی به همراه چندین دستگاه تانکر آب، خودرو تنفسی، فوماتیک، خودروهای کف، لودر و جرثقیل به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد: در یکی از مخازن ۵۰۰ هزار لیتری پالایشگاه نفت به دلیل نامشخص آتش کاملا شعله ور بود و بر اثر شدت حرارت این مخزن به حالت شکسته درآمده بود.
ملکی با بیان اینکه شلعه های سرکش آتش از فواصل دور قابل رویت بود ادامه داد: آتش در حال سرایت به یک مخزن بزرگ نفتی که در مجاورت محل حادثه قرار داشت بود که آتش نشانان از چندین طرف وارد عملیات مقابله با این آتش گسترده شدند.
وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان در ساعت ۴:۱۵ بامداد موفق شدند آتش را مهار و از سرایت به اطراف جلوگیری کنند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این آتش سوزی خسارات زیاد مالی به این پالایشگاه وارد کرد یادآور شد: کارشناسان آتش نشانی پالایشگاه نفت تهران در حال بررسی علت این آتش سوزی گسترده هستند و پس از ایمن سازی آتش نشانان شهر تهران در ساعت ۵:۳۵ امروز محل را ترک کردند.
وی تاکید کرد: در این حادثه آتش سوزی ۴۵ دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی به همراه ۱۲۰ آتش نشان از ایستگاههای آتش نشانی شهر تهران برای مهار این حریق به محل آتش سوزی اعزام شدند.
خبرنگار: سید محمد جواد آل داود انتشاردهنده: موسی فعالیان
تهرام/۷۲۴۳/ ۱۵۳۹

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.