انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35914

8 بازدید5 views

به گزارش روز یکشنبه #فراسخن از تارنمای خبری ساکرنت، تیم فوتبال منچسترسیتی شنبه شب در جام حذفی انگلیس با نتیجه ۳ بر صفر برابر کریستال پالاس به برتری رسید و به دور بعد رقابت های جام حذفی انگلیس راه پیدا کرد.رحیم استرلینگ، لروی سانه و یحیی توره گل های سیتی رابه ثمر رساندند. پپ گواردیولا […]

به گزارش روز یکشنبه #فراسخن از تارنمای خبری ساکرنت، تیم فوتبال منچسترسیتی شنبه شب در جام حذفی انگلیس با نتیجه ۳ بر صفر برابر کریستال پالاس به برتری رسید و به دور بعد رقابت های جام حذفی انگلیس راه پیدا کرد.
رحیم استرلینگ، لروی سانه و یحیی توره گل های سیتی رابه ثمر رساندند.
پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی از قدرت هجومی تیم در این دیدار تقدیر کرد. او به همان اندازه هم از نخوردن گل خشنود بود.
گواردیولا عملکرد وینسنت کمپانی و گابریل خسوس را در کمک به صعود تیم به دور پنجم جام حذفی انگلیس تحسین کرد.
کمپانی برای اولین بار در فصل جاری در تمام طول بازی حضور داشت. خسوس ۱۹ ساله که با ۲۷ میلیون پوند از پالمیراس برزیل به سیتی پیوسته است، برای اولین بار در ترکیب تیم به میدان رفت.
کمپانی کاپیتان سیتی در دو و نیم فصل گذشته مصدوم بوده است. او بعد از دو ماه در ترکیب اصلی تیم قرار گرفت.
گواردیولا در نشست خبری بعد از مسابقه گفت:‌ ما همگی به خاطر وینسنت خوشحال هستیم. او امشب بعد از مدتها دوری ۹۰ دقیقه بدون مصدومیت بازی کرد. حالا می توانیم با اعتماد به نفس پیش برویم. ما بازیکن دیگری را برای مسابقات لیگ برتر انگلیس ، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا در اختیار داریم که خیلی مهم است؛ چون مسابقات خیلی سریع پیش می روند.
گواردیولا در باره خسوس نیز گفت: او به ما خیلی کمک کرد. او خیلی تهاجمی بازی می کند. این اولین بازی وی بود، اما از آنجا که انگلیسی صحبت نمی کند، ارتباط برقرار کردن برای او آسان نیست. ‌
وی افزود: نمی توانیم فراموش کنیم که با سه مهاجم خسوس، سانه و استرلینگ بازی کردیم. این بازیکنان جوان آینده منچسترسیتی هستند و هر سه هم خوب بازی کردند.
گواردیولا ضمن ابراز خشنودی از صعود به مرحله بعدی گفت:‌ جام حذفی همیشه پیچیده است. ما خوب شروع کردیم، ولی ۱۵ دقیقه مشکل داشتیم تا اینکه گل اول را به ثمر رساندیم. ما فرصت های زیادی ایجاد کردیم و سه گل زدیم و در عین حال دروازه مان باز نشد.
سرمربی منچسترسیتی خاطرنشان کرد: بسته نگه داشتن دروازه و زدن گل مهم است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۱۲۱۰**۱۵۸۴
مترجم – زهرا کورهلی*انتشاردهنده-مولوی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.