انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35921

6 بازدید4 views

به گزارش روزیکشنبه #فراسخن با توجه به سفر تعداد زیادی از اتباع کشورهایی همچون سوریه، یمن، عراق، سودان، سومالی و لیبی از طریق کویت به ایالات متحده آمریکا دولت کویت در این بخش با واشنگتن همکاری می کند.هم اکنون جلوگیری از سفر اتباع هفت کشور به آمریکا در برخی از کشورها جنبه اجرایی گرفته است […]

به گزارش روزیکشنبه #فراسخن با توجه به سفر تعداد زیادی از اتباع کشورهایی همچون سوریه، یمن، عراق، سودان، سومالی و لیبی از طریق کویت به ایالات متحده آمریکا دولت کویت در این بخش با واشنگتن همکاری می کند.
هم اکنون جلوگیری از سفر اتباع هفت کشور به آمریکا در برخی از کشورها جنبه اجرایی گرفته است که کویت نیز به نوبه خود و با توجه به روابط با واشنگتن دراین زمینه تعامل می کند.
به موجب فرمان ترامپ ورود پناه جویان به مدت ۱۲۰ روز به خاک آمریکا به حالت تعلیق درآمده و شهروندان کشورهای عراق، ایران، سودان، لیبی ،سوریه، سومالی و یمن نیز به مدت ۹۰ روز از ورود به آمریکا منع شدند.
مقامات کاخ سفید دراین باره به خبرنگاران گفتند که اتباع این هفت کشور که دارای گرین کارت آمریکا هستند، برای ورود به آمریکا مورد به مورد بررسی می شوند و اگر آنها قصد سفر به خارج از آمریکا را دارند باید پیش ازآنکه کشور را ترک کنند، با کنسول آمریکا چک کنند که قادر به بازگشت به آمریکا باشند.
فرمان دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درمورد منع ورود اتباع هفت کشور مسلمان به خاک آمریکا تاکنون با اعتراض های گسترده جهانی روبه رو شده است.
بسیاری از شخصیت ها، سازمان ها و نهادهای بین المللی و حتی عموم مردم دنیا در شبکه های اجتماعی، این تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را نژاد پرستانه و غیرانسانی دانستند.
خاورم*۳۲۰ ** ۱۰۶۴ انتشار دهنده : فرشاد محسن زاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.