انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35922

9 بازدید5 views

حسین اخوت روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی #فراسخن درخصوص نشست سرپرستان تیم های ملی فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال و محمدرضا ساکت مدیر تیم های ملی، گفت: نشست هماهنگی فدراسیون فوتبال با کلیه سرپرستان تیم های ملی مردان و زنان برگزار شد و در این […]

حسین اخوت روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی #فراسخن درخصوص نشست سرپرستان تیم های ملی فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال و محمدرضا ساکت مدیر تیم های ملی، گفت: نشست هماهنگی فدراسیون فوتبال با کلیه سرپرستان تیم های ملی مردان و زنان برگزار شد و در این نشست نکات بسیار مهمی درخصوص استاندارد سازی فوتبال مطرح شد.
اخوت با بیان اینکه با حضور ساکت در فدراسیون فوتبال و کمیته تیم های ملی اتفاقات خوبی در زمینه استاندارد سازی فوتبال رخ داده است، گفت: تمام اقدامات در این مسیر براساس اصول صورت می گیرد و به طور قطع قانونمند شدن فوتبال به سود این خانواده خواهد بود. ما باید طبق قوانین فیفا به صورت اصولی در کارها حرکت کنیم و در راه نیازمند قانون مدون هستیم.
سرپرست تیم فوتبال امید ایران، گفت: تمام این مسایل به رعایت استاندارد های ایزو وابسته است که در فوتبال جهان از اهمیت بالایی برخوردار است. خوشبختانه فدراسیون فوتبال نیز در این جهت گام برداشته و به دنبال رسیدن به این استاندارد های بین المللی هستیم.
وی اظهار کرد: متاسفانه در فدراسیون فوتبال درخیلی از امور تابع دستورالعمل خاصی نبودیم یا اگر هم قوانینی وجود داشت،اجرایی نمی شده است. در این زمینه فدراسیون در دوره جدید کارهای خوبی را شروع کرده که با درخواست مسئولان من هم در زمینه تهیه دستورالعمل ها به فدراسیون و کمیته تیم های ملی همکاری دارم.
اخوت با اشاره به اهمیت نظام مند بودن فدراسیون فوتبال،تاکید کرد: زمانی که کارهای فدراسیون فوتبال نظام مند باشد مطمئن باشید شرایط نتیجه گیری بسیار متفاوت خواهد بود.
سرپرست تیم فوتبال امید ایران درخصوص شرایط فعلی این تیم،گفت: هنوز درمورد تیم فوتبال امید خبر خاصی نیست اما امیدوارم هرچه زودتر شرایط مشخص شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **۹۱۱۸** ۱۷۰۱
خبرنگار: سید جواد بشیری* انتشار دهنده: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.