انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35923

31 بازدید14 views

حسن پرکار در گفت و گوبا خبرنگار #فراسخن گفت: پس از حدود ۳۵ ساعت جست و جو برای پیدا کردن سه کوهنورد باقی مانده مفقود در ارتفاعات کوه های بینالود، نجاتگران تیم کوهستان موفق به برقراری ارتباط تلفنی با آنان شدند. وی اظهار کرد: خوشبختانه حال هر سه کوهنورد مساعد است و تیم های عملیاتی […]

حسن پرکار در گفت و گوبا خبرنگار #فراسخن گفت: پس از حدود ۳۵ ساعت جست و جو برای پیدا کردن سه کوهنورد باقی مانده مفقود در ارتفاعات کوه های بینالود، نجاتگران تیم کوهستان موفق به برقراری ارتباط تلفنی با آنان شدند.
وی اظهار کرد: خوشبختانه حال هر سه کوهنورد مساعد است و تیم های عملیاتی با دریافت محل استقرار به سمت آنها برای نجات حرکت کرده اند.
پرکار بیان کرد: مفقود شدن یک گروه کوهنوردی هفت نفره( شامل چهار مرد و سه زن) در ارتفاعات بینالود مشهد، ۳۵ ساعت قبل به نیروهای امداد هلال احمر اعلام شد که بعد از بیش از ۱۲ ساعت در بعد از ظهر دیروز چهار نفر از این افراد شامل دو مرد و دو زن نجات پیدا شده بودند.
تیم عملیاتی نجات کوهستان شامل ۱۲ امدادگر کوهستان با چهار خودروی کمک دار جمعیت هلال احمر مشهد در حال تلاش برای نجات این کوهنوردان هستند.
بینالود یکی از مشهورترین کوههای استان خراسان رضوی است که بین مشهد تا نیشابور گسترده است و بلندترین قله آن به نام شیرباد که به بام خراسان نیز معروف است ، سه هزار و ۳۵۰ متر اراتفاع دارد.
۷۴۹۶/ ۶۰۱۲ خبرنگار:آرزو جاودانی** انتشار دهنده:‌علی حیدر شاه حسینی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.