انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35931

7 بازدید9 views

به گزارش #فراسخن از روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، محمد نبی حبیبی روز یکشنبه در نشست دبیران این حزب افزود: پاسخ قاطع ما به این سخنان باید این باشد که اولویت ما هم استقلال کشورها و کوتاه کردن دست استعمار انگلیس در منطقه است.وی ادامه داد: فلسفه انقلاب اسلامی مبارزه با استعمار و استبداد جهانی […]

به گزارش #فراسخن از روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، محمد نبی حبیبی روز یکشنبه در نشست دبیران این حزب افزود: پاسخ قاطع ما به این سخنان باید این باشد که اولویت ما هم استقلال کشورها و کوتاه کردن دست استعمار انگلیس در منطقه است.
وی ادامه داد: فلسفه انقلاب اسلامی مبارزه با استعمار و استبداد جهانی از جمله انگلیس مکار است. انقلاب طی نزدیک به ۴ دهه حیات خود جلوی زیاده‌خواهی‌های آمریکا و انگلیس در منطقه ایستاده است.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: همه زور انگلیس، آمریکا و اسرائیل جمع شد که بشار اسد را در سوریه برکنار کنند اما اراده مردم سوریه و کمک ویژه ایران به آنها چنین اجازه‌ای نداد.
حبیبی به نشست آستانه اشاره کرد و گفت: غیبت آمریکا در نشست آستانه نشان داد آمریکایی‌ها دیگر توان حضور در مناطق تحت نفوذ خود را ندارند و به نگاه به درون و بدبختی‌های خودشان روی آورده‌اند. انگلیس هم باید از آمریکا پیروی کند و به فکر رفع مشکلات مردم خود باشد.
وی ادامه داد: نشست آستانه نشان داد، اگر آمریکا مداخله نکند مشکلات منطقه حل می‌شود. انگلیس هم باید از همین مشی پیروی کند. وزارت خارجه باید این واقعیت را به انگلیسی‌ها تفهیم کند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: اینکه معارضین در سوریه پذیرفته‌اند داعش و النصره باید به عنوان دو گروه تروریستی دست‌ساز اجانب از بین رود یک گام به جلو برای حل بحران در سوریه بر مبنای گفت وگو‌های سوری – سوری است. از این منظر دستاورد آستانه در حل مشکل مردم سوریه بسیار مهم است.
حبیبی به اقدام ترامپ در محدودسازی صدور روادید برای ایرانی‌ها اشاره کرد و گفت: دولت باید به عنوان حافظ منافع اتباع ایرانی و دفاع از حیثیت هر ایرانی نسبت به این اقدام اعتراض و ثابت کند از عزت پاسپورت ایرانی دفاع می‌کند.
وی به نمایش «تئاتر سعدی، تابستان۳۲» و واکنشهای جامعه هنری اشاره کرد و افزود: این نمایش از مبتذل‌ترین آثار نمایشی چه از نظر فرم و چه از نظر محتوا و ارائه مفاهیم بود.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: مسئولان فرهنگی از نمایشی که خط قرمزهای اخلاقی را می‌شکند و زننده‌ترین شکل ممکن از دیالوگ‌های جنسی، نوع روابط غیراخلاقی و بیشترین حجم رقص آن هم از سوی زنان را دارد چه نتیجه‌ای می‌خواهند بگیرند. چنین نمایش سخیفی چه تناسبی با دهه فجر و تئاتر فجر دارد.
وی در ادامه به وضعیت بانک‌ها اشاره کرد و گفت: دولت باید فکری برای بانکها بکند. زیان ۴۰ درصدی سهامداران بانک ملت زنگ بیداری را در دولت باید به صدا درآورد.
حبیبی افزود: یکی از راه حل‌ها پرداخت بدهی دولت به بانکها است. این اقدام می‌تواند مسکنی برای درد زیان‌ده بودن برخی بانکهای بزرگ باشد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی به کاهش تعرفه واردات ۸ قلم کالای کشاورزی در دولت اشاره کرد و گفت: این کار بدون تردید ضربه سنگینی به تولید این اقلام در داخل است. این مصوبه که تناسبی با سیاستهای ابلاغی رهبر معظم انقلاب در مورد اقتصاد مقاومتی ندارد چگونه تصویب شده است.
وی در ادامه به فرارسیدن ایام دهه فجر اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی در آستانه ۴۰ سالگی خود قرار دارد و ما طی چهار دهه اخیر روز بروز قدرتمند‌تر و نیرومند‌تر در برابر ابرقدرتها ظاهر شدیم و قدرت خود را در ایران، منطقه و جهان تثبیت کردیم.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: حرکت در مسیر خط امام(ره) هنوز هم حلال مشکلات ماست. رهبری بی بدیل رهبر معظم انقلاب طی سال های پس از امام(ره) قدرت انقلاب را تثبیت کرد و ضد انقلاب را برای همیشه برای بازگشت به قدرت ناامید کرد.
حبیبی تاکید کرد: ایرانِ امروز برخواسته از گرد و غبار ۸ سال جنگ تحمیلی و دو نبرد بزرگ نرم که شرارت‌آمیزترین کارها را آمریکا و انگلیس انجام دادند از همیشه قدرتمند‌تر و تواناتر است. همت ملت و مسئولان به این نقطه متمرکز شده است که از این قدرت برای حل مشکلات اقتصاد، اجتماعی و سیاسی به نحو احسن استفاده شود.
وی از رشادت آتش‌نشانان جان فشان و سایر افراد و ارگانها، در مهار حریق ساختمان پلاسکو تشکر کرد و از هماهنگی بسیار خوبی که بین دستگاههای ذیربط در مهار این بحران به وجود آمد تقدیر کرد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از همت و همدردی مردم و همکاری با آتش‌نشانان و مردم آسیب دیده تشکر کرد و اظهار داشت: این فرهنگ اظهار همدردی و کمک‌رسانی ملت ما بسیار قابل تقدیر است.
سیام**۱۰۵۸**۱۴۴۹*تنظیم کننده: محمد افضلی*انتشار: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.