انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35933

6 بازدید6 views

عبدالکریم حسین زاده روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی #فراسخن با اشاره به جلسه امروز -یکشنبه- فراکسیون امید مجلس گفت: موضوع پلاسکو در جلسه امروز فراکسیون امید مجلس بررسی شد، در این راستا کمیته ای شش نفره در فراکسیون امید مجلس تشکیل شده ولی هنوز این کمیته گزارشی به این فراکسیون ارائه نکرده […]

عبدالکریم حسین زاده روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی #فراسخن با اشاره به جلسه امروز -یکشنبه- فراکسیون امید مجلس گفت: موضوع پلاسکو در جلسه امروز فراکسیون امید مجلس بررسی شد، در این راستا کمیته ای شش نفره در فراکسیون امید مجلس تشکیل شده ولی هنوز این کمیته گزارشی به این فراکسیون ارائه نکرده است و به زودی قرار است این گزارش ارائه شود.
وی افزود: اعضای این کمیته در حال بررسی ابعاد فنی، اجتماعی، امنیت شهری و موضوعاتی از این قبیل هستند. امروز حادثه پلاسکو به عنوان مخاطره عظیم اتفاق افتاد و زنگ خطری برای تامین امنیت شهری برای سنوات آتی برای سایر توده های شهری که در داخل شهر قرار دارند محسوب می شود و می تواند موضوع مشابه حتی وخیم تری در شهر داشته باشیم.
نماینده مردم نقده در مجلس تاکید کرد: هم اکنون باید بررسی کنیم که چه برنامه های اجرایی در این زمینه وجود دارد، فراکسیون نیز به دنبال راه هایی باشد که میزان این مخاطرات را کم و از ظرفیت های پیشگیری به مفهوم واقعی استفاده کنیم .
وی افزود: در این جلسه جمع بندی از لایحه برنامه ششم توسعه و لایحه بودجه ۹۶ مورد بررسی اعضای فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
سیام**۹۱۲۱ *۱۴۴۹*خبرنگار: سمیه لاری*انتشار: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.