انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35943

8 بازدید6 views

به گزارش #فراسخن، رمضانعلی سبحانی فر امروز- یکشنبه- در دیدار «یوری لازارچیک» سفیر جمهوری بلاروس و تعدادی از اعضای گروه دوستی پارلمانی در تهران با بیان این مطلب آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای گسترش روابط با این کشور یادآور شد.رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و بلاروس در ابتدای این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت […]

به گزارش #فراسخن، رمضانعلی سبحانی فر امروز- یکشنبه- در دیدار «یوری لازارچیک» سفیر جمهوری بلاروس و تعدادی از اعضای گروه دوستی پارلمانی در تهران با بیان این مطلب آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای گسترش روابط با این کشور یادآور شد.
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و بلاروس در ابتدای این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت مناسبات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران با بلاروس بر اهمیت انجام مشورت ها و گفت وگوهای منظم و مستمر فیمابین درباره موضوعات مورد علاقه تاکید کرد.
سبحانی فر در ادامه با اشاره به تشکیل گروه های دوستی- پارلمانی در مجالس دو کشور، از توسعه و گسترش ارتباطات میان گروه های دوستی پارلمانی ایران و بلاروس استقبال و رایزنی های نمایندگان پارلمان های دو کشور را ضروری خواند.
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و بلاروس با اشاره به اهمیت رفت و آمدهای سیاسی میان دو کشور از سفر رئیس مجلس شورای جمهوری بلاروس به تهران استقبال کرد.
سبحانی فر در پایان با اشاره به اهمیت تقویت همکاری ها گفت: دو کشور از قابلیت های بالایی برای توسعه و گسترش همکاری های فیمابین برخوردار هستند که می بایست با مساعی مشترک از آن ها به نفع دو ملت و منطقه استفاده کرد.

** بلاروس علاقه مند به گسترش روابط با ایران است
«یوری لازارچیک» نیز در دیدار ضمن استقبال از افزایش همکاری های دو کشور، بر عزم کشورش برای گسترش روابط در همه سطوح به ویژه مناسبات پارلمانی با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.
سفیر جمهوری بلاروس در تهران با اشاره به اینکه بلاروس خواستار گسترش روابط دوجانبه با جمهوری اسلامی ایران است گفت: بلاروس علاقه مند به گسترش روابط دوجانبه و ارتقای سطح مناسبات با جمهوری اسلامی ایران است و سفر رئیس مجلس شورای جمهوری بلاروس نیز در همین راستاست.
به گزارش خانه ملت، «لازارچیک» ابراز امیدواری کرد که در دوره جدید شاهد بسط و گسترش بیش از پیش روابط پارلمانی بین دو کشور باشیم.
در این دیدار همچنین دو کشور پیرامون چشم انداز روابط دوجانبه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
سیام**۳۰۶۱**۱۴۴۹**تنظیم کننده: میترا بلندقامتی*انتشاردهنده: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.