انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35957

7 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن؛ شاگردان لوییزانریکه در تیم بارسلونا که برای رویارویی با تیم رئال بتیس به ورزشگاه بنتیو ورمالین آمده بودند با گل دقیقه پایانی لوییس سوارز بازی یک هیچ باخته برابر این تیم را با تساوی عوض کردند.آلگریا بازیکن تیم رئال بتیس در دقیقه ۷۴ توپ را درون دروازه ترشتگن سنگربان بارسلونا جای داد […]

به گزارش #فراسخن؛ شاگردان لوییزانریکه در تیم بارسلونا که برای رویارویی با تیم رئال بتیس به ورزشگاه بنتیو ورمالین آمده بودند با گل دقیقه پایانی لوییس سوارز بازی یک هیچ باخته برابر این تیم را با تساوی عوض کردند.
آلگریا بازیکن تیم رئال بتیس در دقیقه ۷۴ توپ را درون دروازه ترشتگن سنگربان بارسلونا جای داد و لوییس سوارز در دقیقه ۹۰ گلزنی کرد و بازی را به تساوی کشاند.
تلاش یاران مسی به رغم برتری های فردی و تیمی در نیمه نخست برای این تیم مثمر ثمر واقع نشد و بازی در انتهای این نیمه با کسب نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید و بازیزکنان به رختکن رفتند.
نیمه دوم و درحالی که تیم بارسلونا به کسب تساوی در این دیدار اصلا رضایت نداشت حملات این تیم دو چندان شد اما به رغم حملات گسترده از کناره ها وعمق خط دفاعی تیم رئال بتیس باز هم آنان به گل نرسیدند.
در ادامه بازیکنان رئال بتیس توپ و میدان را در اختیار گرفته و ابتکار عمل را از بازیکنان خلاق حریف پس گرفتند و با تلاش آنان دو بار توپ به دیرک دروازه بارسلونا اصابت کرد و آن را لرزاند و در پی آن و بدنبال ارسال ضربه کرنر در دقیقه ۷۴ آلگریا در تراکم محوطه جریمه ضربه محکمی به توپ زد و با اصابت توپ به سر پیکه آن وارد دروازه ترشتگن شد.
یاران مسی که بازی را باخته می دیدند بدنبال این گل دست به حملات گسترده ای زدند و یک بار به دیرک دروزاه و دو بار هم توپ را به درون دروازه حریف رساندند که به دلیل اشتباهات داوری دو گل سالم این تیم دیده نشد، اما آنان بازهم از دست تلاش برنداشته و در دقیقه ۹۰ پاسکاری لوییس سوارز و لیونل مسی در پشت محوطه جریمه خط دفاعی حریف را به هم ریخت و پاس درعمق مسی به سوارز که به قلب دفاع حریف وارد شده بود رسید و او توپ را به گل تبدیل کرد و بازی را به تساوی کشاند.
تیم بارسلونا با این برد ۴۲ امتیازی شد و همچنان در رده دوم باقی ماند.
هم اکنون تیم رئال مادرید با کسب ۴۳ امتیاز و یک بازی کمتر در رده نخست جدول رده بندی لالیگا قرار دارد.
ترشتگن، دینیه، ‌متیو، ویدال، پیکه، راکتیچ، دنیس سوارز، آردا توران، مسی، لوییس سوارز و نیمار برای تیم بارسلونا در این دیدار به میدان رفتند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی.**۹۱۴۴**۱۳۷۹
خبرنگار: سعید قهرمانی، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.