انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35958

9 بازدید5 views

اکبر آزادی در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: اورژانس هوایی استان کرمانشاه امروز(یکشنبه) ۲ مادر باردار و یک بچه شیرخوار هفت ماهه که به دلیل کاهش سطح هوشیاری به مشکلات گوارشی مبتلا شده بود و همچنین یک بچه پنج ماهه که دچار عفونت خونی شده بود را به بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه […]

اکبر آزادی در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: اورژانس هوایی استان کرمانشاه امروز(یکشنبه) ۲ مادر باردار و یک بچه شیرخوار هفت ماهه که به دلیل کاهش سطح هوشیاری به مشکلات گوارشی مبتلا شده بود و همچنین یک بچه پنج ماهه که دچار عفونت خونی شده بود را به بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه منتقل کردند.
‘سرفیروزآباد’ یکی از بخش‌های تابعه شهرستان کرمانشاه حدود ۲۷هزار تن جمعیت دارد.
تردد در بسیاری از مسیرهای استان کرمانشاه به دلیل بارش برف سنگین در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه با مشکل انجام شد و ارتفاع برف در برخی از مناطق به ۳۵ سانتی متر رسیده است.
این مسوول در مرکز فوریت های پزشکی استان کرمانشاه در ادامه گفت: به دلیل شرایط نامساعد جوی و وجود مه در برخی از مناطق استان امکان پرواز بالگرد و امداد رسانی هوایی در روزهای جمعه و شنبه امکان پذیر نبود و خدمات رسانی فوریت های پزشکی به مردم از طریق جاده انجام می شد.
او اظهار کرد: امروز و با مساعد شدن هوا، امدادرسانی توسط اورژانس هوایی به مادران باردار و کودکان بخش سرفیروزآباد انجام شد.
مسوول روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه به انجام ۲۱۲ماموریت توسط اکیپ های فوریت های پزشکی استان در روزهای جمعه و شنبه هشتم و نهم بهمن در استان اشاره کرد و گفت: در این تعداد ماموریت ۲۲مادر باردار به مراکز درمانی انتقال داده شد.
آزادی همچنین افزود: در این ۲ روز اکیپ های فوریت های پزشکی به ۴۶ مصدوم تصادفی و ۱۶۶ مصدوم غیرتصادفی امداد رسانی کردند و ۷۷ نفر را در محل درمان و ۱۲۹ نفر را نیز به بیمارستان منتقل کردند.
او تعداد پایگاه های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی در استان کرمانشاه را ۵۴ پایگاه با ۳۶۰ نفر تکنسین ذکر کرد.
بارش برف سنگین از بامداد جمعه در استان کرمانشاه آغاز شد و بیشتر نقاط استان را در برگرفته به طوریکه مدارس برخی از مدارس شهرستان های استان روزهای شنبه و یکشنبه به دلیل بارش برف سنگین تعطیل شد.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون تن جمعیت ۱۴ شهرستان و ۲ هزار و ۴۰۰ روستا دارد.
۳۰۳۳/۱۷۷۲ *خبرنگار: فرزاد نویدی **انتشاردهنده: مجید ملازاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.