انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35967

9 بازدید6 views

سیدحسین نقوی حسینی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی #فراسخن با اشاره به جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: این کمیسیون اعلام کرد اگر بنا بود به تروریست ها ویزا ندهند باید به اتباع عربستان و برخی از کشورهایی که اقدام به عملیات ۱۱ سپتامبر کرده بودند ویزا […]

سیدحسین نقوی حسینی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی #فراسخن با اشاره به جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: این کمیسیون اعلام کرد اگر بنا بود به تروریست ها ویزا ندهند باید به اتباع عربستان و برخی از کشورهایی که اقدام به عملیات ۱۱ سپتامبر کرده بودند ویزا نمی دادند.
وی خاطرنشان کرد: اعضای این کمیسیون تاکید کردند آمریکایی ها که منشاء شکل گیری بسیاری از گروه های تروریستی بوده و یا حامی و پشتیبان مالی و تسلیحاتی آنان هستند چگونه به خودشان اجازه می دهند ملت هایی را تروریست بنامند که قربانی گروه های تروریستی مورد حمایت آمریکا و غرب هستند.
نقوی حسینی اظهار داشت: در این جلسه مجدداً روی بودجه دفاعی کشور بحث شد و از نمایندگان کمیسیون در تلفیق خواسته شد که حداقل قانون مصوب مجلس در تأمین اعتبارات دفاعی اجرایی شود. تخصیص ۵ درصد از بودجه عمومی به حوزه دفاع و اختصاص دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی باید در بودجه سال ۹۶ عملیاتی شده و به تصویب برسد.
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تاکید کرد: در ادامه جلسه بحث تحقیق و تفحص از میزان کمک های توسعه ای جمهوری اسلامی ایران و نتایج آن مطرح شد که البته بنا بود مجید انصاری معاون رئیس جمهوری در جلسه کمیسیون حضور پیدا کند و نظرات و دیدگاه های کمیسیون را استماع کند که متأسفانه حضور نیافت.
وی بیان کرد: پس از بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع، بنا براین شد از کلیه دستگاه های مربوط دعوت به عمل آید و موضوع در جلسه فوق بررسی و اطلاعات لازم کسب شود.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امروز همچنین اعضای این کمیسیون به بررسی اقدام سخیف رئیس جمهور آمریکا پرداختند و به طور مفصل پیرامون اقدامات اخیر دولت جدید آمریکا بحث و گفت وگو صورت گرفت و مقرر شد تا جلسه هفته آینده با دعوت از مسئولان وزارت خارجه و سایر دستگاه های ذیربط موضوع تحولات آمریکا مورد بررسی قرار گیرد.
سیدحسین نقوی حسینی در ادامه جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در ابتدای جلسه بروجردی رئیس این کمیسیون از زحمات نمایندگان کمیسیون در کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه و همچنین تلفیق بودجه تقدیر کرد.
سیام**۳۰۶۱**۹۱۲۱**۱۴۴۹**تنظیم کننده: میترا بلندقامتی*انتشاردهنده: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.