انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35980

9 بازدید6 views

«علی کفاشیان» روز یکشنبه در محل فدراسیون فوتبال به خبرنگاران گفت: جلساتی با رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال تهران درخصوص رای فیفا مبنی بر محرومیت استقلال از نقل و انتقالات زمستانی به دلیل شکایت عادل شیحی بازیکن مراکشی فصل گذشته استقلال به خاطر دریافت نکردن مطالباتش برگزار کردیم و در حال بررسی این موضوع […]

«علی کفاشیان» روز یکشنبه در محل فدراسیون فوتبال به خبرنگاران گفت: جلساتی با رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال تهران درخصوص رای فیفا مبنی بر محرومیت استقلال از نقل و انتقالات زمستانی به دلیل شکایت عادل شیحی بازیکن مراکشی فصل گذشته استقلال به خاطر دریافت نکردن مطالباتش برگزار کردیم و در حال بررسی این موضوع هستیم و تلاش می کنیم مشکلات باشگاه استقلال را حل کنیم.
وی افزود: اکنون نمی توان در این خصوص قضاوت کرد. اگر پیش از صدور رأی، موضوع را مطلع شده بودیم، می توانستیم مشکل را حل کنیم. ولی متأسفانه اکنون شرایط بسیار سخت است. چون رأی صادر و ابلاغ شده و باید این مشکل را از مسیر مراجع قانونی پیگیری کنیم.
نایب رییس فدراسیون فوتبال درخصوص مشکلات داوری نیز گفت: در این زمینه همیشه حرف هایی بوده و مربیان نیز همواره سخنانی گفته اند، رئیس فدراسیون در این زمینه باید پاسخگو باشد و من کاره ای نیستم که در این خصوص صحبت کنم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۹۱۴۴ **خبرنگار: سعید قهرمانی * انتشاردهنده:علی خورسندی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.