انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35981

8 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن از پایگاه خبری پلیس ، سردار عزیزالله ملکی یکشنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت پرونده ای تحت عنوان کلاهبرداری و فروش مال غیر از کلانتری ۱۴ شهرستان بندرعباس و شکایت فردی مبنی بر اینکه از طریق دوستانش با شرکتی تجاری آشنا شده که پس از مراجعه طی قراردادی […]

به گزارش #فراسخن از پایگاه خبری پلیس ، سردار عزیزالله ملکی یکشنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت پرونده ای تحت عنوان کلاهبرداری و فروش مال غیر از کلانتری ۱۴ شهرستان بندرعباس و شکایت فردی مبنی بر اینکه از طریق دوستانش با شرکتی تجاری آشنا شده که پس از مراجعه طی قراردادی خودرو کامیون خود را در مقابل دریافت مبلغی به صورت اجاره ماهیانه به شرکت واگذار کرده ، رسیدگی به این موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: شاکی ادامه داد که در قبال دریافت ۳۰۰ میلیون ریال وام از شرکت مذکور سند منزل خود را که حدود ۶ میلیارد ریال ارزش دارد طی یک وکالت و به صورت امانت نزد شرکت قرار دادم که بعد از گذشت یک ماه متوجه شدم که خودرو و ملک به شخص ثالثی از سوی شرکت واگذار شده است .
سردار ملکی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع پرونده در حال رسیدگی بود که حدود ۷۰ تن از شهروندان با مراجعه به پلیس اعلام داشتند که از طریق آگهی روزنامه و همچنین برنامه های اینترنتی با شرکت مذکور آشنا شده و با مراجعه به شرکت خودروهای خود را به صورت اجاره در اختیار آن قرار داده اند که آنها علاوه بر عدم انجام تعهدات خود، خودرو ها را به افراد و اشخاص دیگری فروخته اند.
فرمانده انتظامی هرمزگان اذعان داشت: با هماهنگی مقام قضائی به صورت نامحسوس تحقیقات پلیس آغاز و دو نفر در این زمینه شناسایی شدند که پس از اقدامات فریبکارانه و فروش خودروهای شکات متواری گشتند.
وی خاطرنشان کرد: طی استعلام از اداره ثبت شرکت ها مشخص شد که شرکت موصوف به نام فردی دیگری ثبت شده و ارتباطی با متهمان ندارد.
این مسئول اظهار داشت: با توجه به حساسیت موضوع و تعدد شکات در این راستا ، بلافاصله دستورات لازم در خصوص ممنوع الخروج کردن متهمان و دستگیری آنان از طریق شعبه دهم بازپرسی عمومی و انقلاب بندرعباس اخذ شد.
ملکی افزود: با انجام کار اطلاعاتی و اقدامات پلیسی مخفیگاه یک نفر از متهمان در بندرعباس و یکی دیگر در تهران شناسایی شد آنها نیز طی عملیات پلیسی به دام افتادند.
فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اینکه این افراد حدود ۲۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده اند، گفت: متهمان پس از اعتراف به جرم خود با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند و تحقیقات برای شناسایی مالبختگان احتمالی دیگر نیزادامه دارد.
۷۱۹۸/۶۰۴۸
شبد ** خبرنگار: فاطمه حسینی انتشاردهندگان: خلیل تنیده – اسماعیل جهانبخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.