انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35987

8 بازدید6 views

به گزارش روز یکشنبه #فراسخن از تارنمای خبری مترو، تیم فوتبال چلسی شنبه شب موفق شد در جام حذفی انگلیس با نتیجه پرگل ۴ بر صفر برابر برنت فورد به برتری برسد.چلسی تحت سرمربیگری آنتونیو کونته دوران جدیدی را آغاز کرده ست. او در اولین فصل حضورش عملکرد موفقیت آمیزی داشته است. این تیم در […]

به گزارش روز یکشنبه #فراسخن از تارنمای خبری مترو، تیم فوتبال چلسی شنبه شب موفق شد در جام حذفی انگلیس با نتیجه پرگل ۴ بر صفر برابر برنت فورد به برتری برسد.
چلسی تحت سرمربیگری آنتونیو کونته دوران جدیدی را آغاز کرده ست. او در اولین فصل حضورش عملکرد موفقیت آمیزی داشته است. این تیم در حال حاضر صدرنشین لیگ برتر انگلیس است و کونته این شانس را دارد که به دو قهرمانی دست یابد.
چلسی بعد از سرمربیگری مورینیو در فصل گذشته، نفس تازه ای کشید و کونته سرمربی آبی ها علاوه بر ارائه سبک فوتبال جذاب تر، به بازیکنان جوان تر و بازیکنانی که در دوران مورینیو به طور قرضی به تیم های دیگر رفتند، اعتماد بیشتری نشان داده است.
چلسی برای اولین بار از سال ۲۰۱۰ چهار بازیکن آکادمی تیم را در ترکیب اصلی قرار داد. ویکتور موسس نیز در ترکیب اصلی به میدان رفت. کونته بر اهمیت استفاده از بازیکنان آکادمی باشگاه تاکید کرد.
سرمربی ایتالیایی چلسی گفت: ‌بازیکنان جوان در حال پیشرفت هستند و این موضوع برای باشگاه خیلی اهمیت دارند. ما فقط مسابقات لیگ و جام حذفی انگلیس را داریم. جام حذفی انگلیس فرصت خوبی برای تماشای بازی این جوانان و پیشرفت آنها است. من از عملکرد بازیکنان راضی هستم. آنها برای باشگاه خیلی مهم هستند.
سرمربی چلسی ادامه داد:‌ بازیکنان جوان اگر شایستگی خود را برای بازی نشان دهند، آماده ام که آنها را در ترکیب تیم قرار بدهم. من از استفاده از بازیکنان جوان هراسی ندارم. تنها چیزی که می خواهم آمادگی برای بازی است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۱۲۱۰**۱۵۸۴
مترجم – زهرا کورهلی*انتشاردهنده-مولوی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.