انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35988

21 بازدید9 views

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، علت این حادثه عمل کردن جک کمپرس وانت نیسان عنوان شد که تعدادی از کارگران حادثه دیده در محل درمان شدند و هفت نفر که برخی از آنان دچار شکستگی شده بودند، برای درمان به بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی (ره) طبس منتقل شدند. این شهرستان شش ناحیه […]

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، علت این حادثه عمل کردن جک کمپرس وانت نیسان عنوان شد که تعدادی از کارگران حادثه دیده در محل درمان شدند و هفت نفر که برخی از آنان دچار شکستگی شده بودند، برای درمان به بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی (ره) طبس منتقل شدند.
این شهرستان شش ناحیه اصلی زغالسنگ پروده، مزینو، نایبند، آبدوغی، کلشانه و کالشور دارد.
زغالسنگ طبس شامل دو نوع کک شو و حرارتی است، بیشترین استفاده زغال کک شو مربوط به ذوب آهن اصفهان است و زغال حرارتی عمدتا به چین و ترکیه صادر می ‌شود.
طبس چهار کارخانه زغالشویی دارد که سه کارخانه در حال بهره برداری و یک کارخانه در حال ساخت است که با تکمیل آخرین کارخانه زغالشویی ظرفیت کارخانه های زغالشویی منطقه سالانه به حدود سه میلیون تن زغال خواهد رسید.
ذخیره زغالسنگ شهرستان طبس، ۷۶ درصد ذخایر زغالسنگ کشور را شامل می شود که ذخیره معدنی پروانه های بهره برداری صادر شده بیش از ۸۶۰ میلیون تن و ذخیره زمین شناسی شهرستان بیش از پنج میلیارد تن است.
سالانه بیش از ۱٫۷ میلیون تن زغالسنگ از حوزه معادن زغالسنگ طبس استخراج می‌شود و بیش از چهار هزار نفر در این حوزه مشغول کار هستند.
۲۰۴۷*خبرنگارو انتشار دهنده- عباسقلی اشکورجیری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.