انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35993

7 بازدید4 views

پایگاه خبری الیوم السابع امروز (دوشنبه) گزارش داد: الشوبکی در جریان گفت و گوی مطبوعاتی با یوسف الحسینی مجری برنامه به وقت قاهره که از شبکه آنلایو پخش شد، گفت که بیشتر افرادی که ترامپ در دولت جدید خود آنها را به کار گماشته، تجربه سیاسی و اقدامات دیپلماتیک ندارند و این برای جهان نگران […]

پایگاه خبری الیوم السابع امروز (دوشنبه) گزارش داد: الشوبکی در جریان گفت و گوی مطبوعاتی با یوسف الحسینی مجری برنامه به وقت قاهره که از شبکه آنلایو پخش شد، گفت که بیشتر افرادی که ترامپ در دولت جدید خود آنها را به کار گماشته، تجربه سیاسی و اقدامات دیپلماتیک ندارند و این برای جهان نگران کننده است.
وی اظهار داشت: بیشتر اروپایی ها از سیاست های ترامپ نگرانند و بخشی از مقامات رژیم صهیونیستی نیز از کارهای ترامپ اظهار نگرانی می کنند، گرچه در ابتدا از وی خشنود بودند.
الشوبکی همچنین گفت: رهبران کشورهای عربی منطقه به دولت ترامپ نسبت به انتقال سفارت‌ آمریکا از تل آویو به قدس هشدار داده اند.
وی افزود: محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین نیز به رهبران کشورهای بزرگ از جمله آمریکا نامه نوشت و همه را به خطر انتقال سفارت آمریکا به شرق قدس آگاه ساخت و گفت که هیچ کسی نمی تواند این اقدام را انجام دهد زیرا این موضوع مربوط به فلسطینیان است و مساله فلسطین نیز مساله همه مسلمانان است.
تصمیمات نژادپرستانه دونالد ترامپ رئیس جمهوری جدید آمریکا بسیاری از مقامات ارشد کشورهای جهان را نگران کرده و آنان نسبت به واکنش ها هشدار داده اند.
خاورم**۱۴۰۸**۱۲۷۵
مترجم:‌اکرم کرمی*انتشار دهنده: مجید جعفری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.