انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36001

11 بازدید6 views

به گزارش تارنمای خبری فورفورتو، اتحادیه فوتبال انگلیس آرسن ونگر سرمربی آرسنال را بعد از هل دادن آنتونی تایلور داور چهارم در جریان دیدار با «برنلی»، چهار جلسه از همراهی تیمش محروم کرد. آرسنال در این دیدار لیگ برتر انگلیس در سوم بهمن ماه با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید.بعد از این اتفاق، […]

به گزارش تارنمای خبری فورفورتو، اتحادیه فوتبال انگلیس آرسن ونگر سرمربی آرسنال را بعد از هل دادن آنتونی تایلور داور چهارم در جریان دیدار با «برنلی»، چهار جلسه از همراهی تیمش محروم کرد. آرسنال در این دیدار لیگ برتر انگلیس در سوم بهمن ماه با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید.
بعد از این اتفاق، منتقدان عنوان کردند اتحادیه انگلیس با ونگر رفتار ملایمت آمیزی داشته است و حق این مربی، محرومیتی بیش از چهار جلسه بوده است.
ونگر معتقد است که بدون توجه به شدت محکومیت، منتقدان ناراضی هستند.
گاردین به نقل از ونگر نوشت: من نمی خواهم داوران را قضاوت کنم. من یک حکم گرفتم و تصمیم گرفتم که فرجام خواهی نکنم. ‌کسانی که مرا دوست ندارند هر حکمی برایشان سبک است.
وی افزود: آنها دوست دارند مرا در زندان بیندازند. اگر من را در سرمای زمستان در یک زندان بدون وسایل گرم‌ کننده حبس کنند، باز هم منتقدان می‌ گویند این جریمه کم بوده و ونگر باید بیش از اینها محروم شود.
ونگر در دیدار یکشنبه شب برابر ساوتمهپتون نتوانست تیمش را همراهی کند. آرسنال در این دیدار جام حذفی انگلیس با نتیجه پرگل ۵ بر صفر به برتری رسید.
ونگردر دیدارهای لیگ برتر انگلیس برابر واتفورد، چلسی و هال سیتی نیز نمی ‌تواند از روی نیمکت، تیمش را همراهی کند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **۱۲۱۰ مترجم- زهرا کورهلی انتشاردهنده:علی خورسندی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.