انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36009

11 بازدید4 views

به گزارش روز دوشنبه رویترز، «مایکل بردلی» گفت که احساس می کنم ناچار هستم در مورد این مسئله صریح تر سخن بگویم. وی گفت: وقتی ترامپ انتخاب شد، امیدوار بودم ترامپ رئیس جمهوری، از ترامپ دوران کارزار انتخاباتی متفاوت باشد. آن لفاظی های بیگانه هراسی، زن ستیزی و خودشیفتگی جایش را به یک رویکرد سنجیده […]

به گزارش روز دوشنبه رویترز، «مایکل بردلی» گفت که احساس می کنم ناچار هستم در مورد این مسئله صریح تر سخن بگویم.
وی گفت: وقتی ترامپ انتخاب شد، امیدوار بودم ترامپ رئیس جمهوری، از ترامپ دوران کارزار انتخاباتی متفاوت باشد. آن لفاظی های بیگانه هراسی، زن ستیزی و خودشیفتگی جایش را به یک رویکرد سنجیده تر و فروتنانه برای رهبری کشور بدهد.
کاپیتان تیم ملی فوتبال آمریکا گفت: ولی اشتباه می کردم. ممنوعیت مسافرتی برای مسلمانان تازه ترین نمونه از فردی است که نمی توانست بی خبرتر از این کشور باشد.
بردلی این سخنان را در آستانه دیدار دوستانه تیم ملی ‌آمریکا مقابل صربستان در سن دیه گو بیان کرد.
کاپیتان ۲۹ ساله تیم ملی آمریکا در باشگاه تورنتو اف سی توپ می زند. او بعد از حدود یک دهه بازی در اروپا در سال ۲۰۱۴ به این تیم ملحق شد.
بردلی نخستین ورزشکار صاحب نام آمریکایی است که از سیاست جدید ترامپ انتقاد می کند. محمد فرح دارنده چهار مدال طلای دوومیدانی المپیک نیز از ترامپ انتقاد کرد. فرح شهروند بریتانیا و متولد سومالی است که در آمریکا اقامت دارد.
ترامپ روز جمعه شهروندان هفت کشور ایران، عراق، لیبی، سومالی، سودان، سوریه و یمن را از سفر به آمریکا ممنوع کرد.
به دنبال این تصمیم، فدراسیون بسکتبال آمریکا درصدد تماس با وزارت خارجه این کشور برای روشن شدن شرایط جدید شد.
تون میکر و لول دنگ دو بازیکن شاغل در لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا متولد سودان هستند. میکر برای تیم میلووکی باکس و دنگ در لس آنجلس لیکرز بازی می کنند.
ورزشی**۱۵۸۴
مترجم-مولوی انتشاردهنده:علی خورسندی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.