انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36013

10 بازدید5 views

مرتضی فرجی در گفت وگو با خبرنگار #فراسخن حد مجاز و استاندارد ذرات معلق در هوا را ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب عنوان و اظهار کرد: غلظت ذرات معلق در هوای نواحی مرکزی استان امروز ۵۵۵ میکرو گرم بر متر مکعب گزارش شده است.وی ادامه داد: در این مدت دید افقی در خاش به ۳۰۰ متر، […]

مرتضی فرجی در گفت وگو با خبرنگار #فراسخن حد مجاز و استاندارد ذرات معلق در هوا را ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب عنوان و اظهار کرد: غلظت ذرات معلق در هوای نواحی مرکزی استان امروز ۵۵۵ میکرو گرم بر متر مکعب گزارش شده است.
وی ادامه داد: در این مدت دید افقی در خاش به ۳۰۰ متر، نصرت آباد از توابع زاهدان به ۵۰۰ متر و زاهدان مرکز استان به ۹۰۰ متر کاهش یافت.
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه امروز بتدریج از شدت ذرات معلق در هوا در نواحی مرکزی استان کاسته می شود گفت: آسمان استان قسمتی ابری، با توجه به عبور موج ناپایدار در بعدازظهر و شب احتمال بارش های پراکنده در شهرهای شمالی استان وجود دارد.
فرجی گفت: حداقل دمای هوای استان در شبانه روز گذشته با ۱۰ درجه سانتی گراد مربوط به زابل و حداکثر دما با ۲۶ درجه مربوط به شهرستان زهک در شمال استان بوده است.
۷۳۱۶ **۶۰۸۱ خبرنگار: عصمت جهانی **انتشار دهنده: حیدر سرایانی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.