انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36017

11 بازدید5 views

نعیم سعداوی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی #فراسخن، گفت: متاسفانه اتفاقات خوبی در دیدار مقابل سیاه جامگان رخ نداد و متاسفم برای کامرانی فر که برخی اظهارات را بیان کرد. انتظار من از او چیز دیگری بود و دوست داشتم اشتباه داوران خود را قبول کند. وی ادامه داد: در دیدار […]

نعیم سعداوی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی #فراسخن، گفت: متاسفانه اتفاقات خوبی در دیدار مقابل سیاه جامگان رخ نداد و متاسفم برای کامرانی فر که برخی اظهارات را بیان کرد. انتظار من از او چیز دیگری بود و دوست داشتم اشتباه داوران خود را قبول کند.
وی ادامه داد: در دیدار فولاد و سیاه جامگان داور بازی در زمان اعلام پنالتی برای تیم فولاد خوزستان در ۲ متری صحنه بود و داور چهارم در وسط زمین حضور داشت، چگونه می توان باور کرد داور چهارم پنالتی اعلام شده برای فولاد را اشتباه اعلام کند و نظر داور را تغییر دهد.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: دوستان یک دوربین کنار زمین داشتند و پس از این اشتباه دوربین را بررسی و اعلام کردند، پنالتی اعلام شده اشتباه بوده است. آیا در بازی های دیگر هم از دوربین استفاده می شود؟ چرا باید با احساسات مردم اینگونه رفتار شود و حقایق را نگویند. ای کاش دوستان شجاعت داشتند و اشتباه خود را قبول می کردند.
وی تاکید کرد: با شجاعت گفتم دنبال امتیاز های اینگونه نیستم و حتی اگر این پنالتی اشتباه باشد آن را بیرون می زنم. متاسفانه این اتفاق در تاریخ فوتبال ایران ثبت شد و هیچگاه از ذهن ها پاک نخواهد شد.
وی اظهار کرد: در طول این فصل اشتباهات زیادی برای تیم من رقم خورده اما هیچ گاه اعتراض نکرده ام اما این بار شرایط متفاوت بود. سئوال من این است که دوستان در کمیته داوران با اینگونه تصمیم گیری ها چگونه می خواهند شجاعت را به داوران بازگردانند.
سعداوی تاکید کرد:۵۰ درصد اشتباهات یک داور به او ارتباط دارد، اما ۵۰ درصد دیگر برعهده کسانی است که خارج از مسایل فوتبالی صحبت می کنند. البته در فوتبال ایران کار اینگونه افراد بهتر از امثال من پیش می رود و به خاطر همین اتفاق متاسفم.
وی افزود: من بلد نیستم در طول یک بازی جنجال درست کنم و تیمم را بیرون بکشم زیرا دوست دارم حقم را فوتبالی بگیرم. مسئولان چه زمانی می خواهند این رانت مشروط فوتبال را از بین ببرند؟
سعداوی گفت: دوست ندارم در این فوتبال حاشیه ایجاد شود اما به من حق دهید نگذارم حق تیمم و مردم استانم از بین برود. استعفایم را به باشگاه دادم و قرار است در نشست هیات مدیره در این باره تصمیم گیری کنند. ساختار شخصیتی من بسیار شفاف است و همه می دانند استعفا را به خاطر ریا کاری ندادم.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: هرکسی فوتبال فولاد را می بیند از آن لذت می برد زیرا هر دقیقه برای بهتر شدن تلاش کرده ایم. این تیم تازه شکل گرفته است اما در همین مدت کوتاه زحمات زیادی برای آن کشیدیم.
وی تصریح کرد: امیدوارم در فوتبال ایران امتیازهای خاص به برخی باشگاه ها حذف شود تا تمام تیم ها به یک اندازه از این رشته سهم داشته باشند. مگر می شود یک باشگاه روی هر بازیکنی دست می گذارد بتواند آن را جذب کند اما باشگاه دیگر شرایط کاملا متفاوتی داشته باشد؟
بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با شرایط این تیم، گفت: باید بپذیرم تیم برانکو با این مهره ها و امکاناتی که دارد فوتبال خوبی بازی می کند و همه از این فوتبال لذت می بریم و نیاز به تایید کسی نیست.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **۹۱۱۸**۱۳۷۹
خبرنگار: سید جواد بشیری، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.