انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36018

8 بازدید6 views

سرهنگ رضا زارعی روز دوشنبه در گفت و گو با #فراسخن افزود: این مرد ۳۴ سال جمعه هفته جاری از منزل خارج شده و به خانه بازنمی گردد.وی اضافه کرد: شهروندان روز گذشته (یکشنبه ) در تماس با سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، موضوع وجود یک جسد در یکی از مناطق حاشیه ای شهر […]

سرهنگ رضا زارعی روز دوشنبه در گفت و گو با #فراسخن افزود: این مرد ۳۴ سال جمعه هفته جاری از منزل خارج شده و به خانه بازنمی گردد.
وی اضافه کرد: شهروندان روز گذشته (یکشنبه ) در تماس با سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، موضوع وجود یک جسد در یکی از مناطق حاشیه ای شهر همدان را اطلاع رسانی می کنند.
وی افزود: عوامل پلیس آگاهی همدان نیز در صحنه جرم حاضر شده و در بررسی ها پلیسی در می یابد که این جسد متعلق به همان فردی است که چند روز پیش مفقود شده بود.
رئیس پلیس آگاهی همدان بیان کرد: در ادامه بررسی های مشخص می شود که قاتل یا قاتلان این فرد را در مکان دیگری با ضربات چاقو به قتل رسانده و جسد وی را به این محل منتقل کرده اند.
سرهنگ عزیزی تاکید کرد: هر چند فرضیه هایی در زمینه علل و انگیزه قتل وجود دارد ولی تا نهایی نشدن این موضوع نمی توان آن را رسانه ای کرد.
وی گفت: هم اینک جسد این جوان ۳۴ ساله برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شده و با توجه به سرنخ های موجود به زودی عاملان این قتل دستگیر می شوند.
۷۵۲۶/۶۹۹۳
خبرنگار: علیرضا جهانگیری** انتشار:اکبر بهاروند

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.