انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36022

8 بازدید4 views

به گزارش #فراسخن، عبدالرضا رحمانی فضلی روز دوشنبه در سفر به شهرستان بم افزود: در زمینه مقابله با بروز پدیده گرد و غبار در شرق استان کرمان، مالچ پاشی، آبخیزداری و سایر موارد نیز اقدامات لازم انجام شود. وزیر کشور همچنین از کرمان به عنوان استانی ویژه و فوق العاده در کشور یاد کرد و […]

به گزارش #فراسخن، عبدالرضا رحمانی فضلی روز دوشنبه در سفر به شهرستان بم افزود: در زمینه مقابله با بروز پدیده گرد و غبار در شرق استان کرمان، مالچ پاشی، آبخیزداری و سایر موارد نیز اقدامات لازم انجام شود.
وزیر کشور همچنین از کرمان به عنوان استانی ویژه و فوق العاده در کشور یاد کرد و گفت: سفرها به منظور بازدید از دستاوردهای اقتصاد مقاومتی به صورت دوره ای و مستمر انجام می شود.
وی با اشاره به اینکه برای چهارمین مرتبه، خدمت مردم خوب استان کرمان رسیده ایم، اظهارکرد: نشست هایی در شهرستان بم در حوزه اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد و نظرات مسئولان و فعالان اقتصادی این شهرستان را جویا خواهیم شد.
وزیر کشور ادامه داد: جمع بندی نظرات در راستای پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی انجام می شود و در ادامه چند مورد بازدید و افتتاح طرح را در شهرستان بم خواهیم داشت.
وی گفت: فردا نیز در کرمان در نشست اقتصاد مقاومتی این استان شرکت خواهم کرد و به مناسبت دهه فجر توفیق دیدار با مردم را خواهم داشت.
وزیر کشور بدو ورود به شهرستان بم مورد استقبال استاندار کرمان، جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی قرار گرفت و سپس با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
رحمانی فضلی همچنین در ادامه از روند بازسازی ارگ قدیم بم نیز بازدید کرد.
وزیر کشور امروز(دوشنبه) در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی به منظور افتتاح چندین طرح، وارد شهرستان بم از توابع کرمان شد.
عبدالرضا رحمانی در سفر به شهرستان بم، افتتاح کارخانه خودروسازی کارمانیا واقع در ارگ بم را در برنامه خود دارد.
آغاز عملیات اجرایی خط انتقال گاز از بم به نرماشیر شامل شهر نرماشیر و ۳۵ روستا، فهرج و ۳۵ روستا و ۱۵ روستای خواجه عسکر بم از دیگر برنامه های وزیر کشور در سفر به شهرستان بم است.
پروژه عملیات اجرایی خط انتقال گاز از شهرستان بم به نرماشیر با بیش از ۷۴۰ میلیارد ریال اعتبار اجرایی شده است.
خبرنگار: سمیه حسن شاهی ** انتشار دهنده: مجید ملازاده
۷۴۴۰/۳۰۲۹/۱۷۷۲


Contact Editor-in-chief:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.