انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36030

7 بازدید5 views

علی اصغر احمدی قائم مقام و دبیر ستاد کاروان تدبیر و امید عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دولت #فراسخن اظهارداشت: ‌در طلیعه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب، فردا – سه شنبه – با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی تعدادی از پروژه های صنعتی و تولیدی در البرز به بهره برداری […]

علی اصغر احمدی قائم مقام و دبیر ستاد کاروان تدبیر و امید عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دولت #فراسخن اظهارداشت: ‌در طلیعه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب، فردا – سه شنبه – با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی تعدادی از پروژه های صنعتی و تولیدی در البرز به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد: رییس جمهوری با حضور در یکی از واحدهای بزرگ منطقه ضمن بازدید و دریافت گزارش از سوی دست اندرکاران پروژه ها، از آنها بهره برداری خواهد کرد.
احمدی با اشاره به این که این سفر پروژه ای بوده و رییس جمهوری دیدار عمومی نخواهند داشت گفت: رییس جمهوری در این سفر نشست صمیمی با تعدادی از اهالی کرج و مسوولان استان البرز خواهد داشت.
۸ پروژه مهم صنعتی و تولیدی استان البرز روز سه شنبه دوازدهم بهمن ماه ۹۵ همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور رییس جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت با ۱۰ هزار و ۷۰ میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری می رسد.
۳ پروژه بزرگ صنعتی شامل افتتاح خط تولید فروکتوز، گلوگز و گلوتن ذرت و فاز توسعه ذخیره سازی و نگهداری غلات در سیلو با حضور رئیس جمهوری به بهره برداری خواهد رسید.
چند پروژه صنعتی و تولیدی دیگر نیز قرار است همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان البرز با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و از طریق ویدئو کنفرانس با دستور رئیس جمهوری به بهره برداری برسد.
طرح احداث پالایشگاهی با ورودی غلات، سال ۸۹ در دستور کار گروه صنعتی و پژوهشی زر قرار گرفت. آذرماه ۹۴ فاز اول نخستین پالایشگاه غلات کشور با حضور معاون اول رئیس جمهوری به بهره‌برداری رسید.
این پالایشگاه با اتکا به مزیت تامین، تولید و توزیع در اختیار کشورمان به گونه‏ای تعریف شده است که در حال حاضر می‏تواند با فرآوری روزانه هزاران تن غلات، خوراک اولیه ده‏ها واحد صنعتی زیردستی کنونی و آتی خود را پالایش و فراهم آورد.
پالایشگاه غلات زر مصداقی از اقدام عملی در راستای اقتصاد مقاومتی است که به همت متخصصان ایرانی و دانش بومی احداث شده و صنعت کشور را با جهش بلندی روبرو می کند.
این پالایشگاه با ۱۵ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری برای ۳۰۰ نفر اشتغالزایی مستقیم و ۴ برابر آن اشتغال زایی غیرمستقیم خواهد داشت.
۶ طرح توسعه ای و ایجادی دیگر نیز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون وزیر در دستور کار قرار دارد که در مجموع این طرح ها برای دو هزار و ۵۱۰نفر اشتغال به صورت مستقیم ایجاد می شود.
در این سفر با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت از دو طرح نوین لوازم خانگی و تابلو های برق نیز رونمایی می شود.
سیام/۱۰۵۳/۶۰۸۴/۱۷۲۴
خبرنگار: حمید شریفی کیا * انتشار:حسین فتح الهی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.