انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36036

6 بازدید6 views

به گزارش #فراسخن، «غلامعلی رجبی یزدی» روز دوشنبه در دیدار اعضای تیم ملی جودو جمهوری اسلامی ایران که برای برگزاری اردوی آمادگی در مجارستان بسر می برند، اظهار کرد: سرمایه گذاری و برنامه ریزی مناسب و هدفمند و بهره گیری از جوانان مستعد در ورزش جودو می تواند جایگاه کشورمان را در این رشته تقویت […]

به گزارش #فراسخن، «غلامعلی رجبی یزدی» روز دوشنبه در دیدار اعضای تیم ملی جودو جمهوری اسلامی ایران که برای برگزاری اردوی آمادگی در مجارستان بسر می برند، اظهار کرد: سرمایه گذاری و برنامه ریزی مناسب و هدفمند و بهره گیری از جوانان مستعد در ورزش جودو می تواند جایگاه کشورمان را در این رشته تقویت کند و کسب مقام در مسابقات آسیایی و جهانی را امکان پذیر می سازد.
وی ضمن حمایت از ورزشکاران گفت: با توجه به امکانات مجارستان در زمینه ورزش جودو، سفارت کشورمان در بوداپست آمادگی دارد تا اقدامات لازم را برای گسترش همکاری ها میان ۲ کشور از جمله برگزاری اردوهای آمادگی مشترک، شرکت متقابل در رویدادهای ورزشی جودو ایران و مجارستان و تبادل هیات های ورزشی فراهم کند.
‘محمدرضا رودکی’ مدیر تیم‌ ملی جودو ایران نیز در این دیدار با معرفی اعضای تیم ملی جودو اعلام کرد که اردوی آمادگی جودوکاران کشورمان از هفته گذشته در مجارستان آغاز شده و از پیشرفت های تیم جودو رضایت کامل وجود دارد.
رودکی افزود: تیم ملی جودو ایران هفته آینده برای شرکت در مسابقات پرتغال عازم لیسبون خواهد شد تا بتواند نفرات اعزامی به رقابت‌های قهرمانی آسیا را محک بزند.
وی با اشاره به اینکه در این اردو علاوه بر تیم ایران، تیم هایی از کلمبیا، تونس و سوئد نیز حضور خواهند داشت گفت، در این مدت با ورزشکاران مجاری که خود را برای مسابقات قهرمانی کشور آماده می کنند نیز تمرین هایی انجام شده است.
اروپام**۴۳۶*شبس*۱۴۸۸ *۱۶۱۳*انتشار: عبدالله غفاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.