انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36049

9 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن، فدراسیون فوتبال با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی درباره علل و عوامل مشکلات پیش آمده برای باشگاه استقلال و محرومیت این باشگاه از جذب بازیکن جدید صادر کرد.در اطلاعیه فدراسیون فوتبال آمده است: درخصوص پیگیری روند انضباطی پرونده باشگاه ها در حوزه بین الملل، فدراسیون دخالت مستقیم ندارد و تنها به عنوان ناظر […]

به گزارش #فراسخن، فدراسیون فوتبال با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی درباره علل و عوامل مشکلات پیش آمده برای باشگاه استقلال و محرومیت این باشگاه از جذب بازیکن جدید صادر کرد.
در اطلاعیه فدراسیون فوتبال آمده است: درخصوص پیگیری روند انضباطی پرونده باشگاه ها در حوزه بین الملل، فدراسیون دخالت مستقیم ندارد و تنها به عنوان ناظر و مشاور در دفاع از حقوق باشگاه ها از تمامی ظرفیت خویش برای اطلاع رسانی به موقع استفاده می کند.
فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) باشگاه استقلال تهران را به دلیل پرداخت نکردن مطالبات عادل شیحی بازیکن مراکشی فصل قبلش، از جذب بازیکن جدید محروم کرده است.
در این اطلاعیه خاطرنشان شده است: روند نامه نگاری از سوی فیفا به باشگاه ها به صورت مستقیم انجام می شود و فقط رونوشت این نامه برای اطلاع به فدراسیون فوتبال ارسال می شود و فدراسیون برای ایجاد حساسیت بیشتر و پیگیری موضوع، بار دیگر رونوشت نامه های دریافتی از سوی فیفا را یا به صورت پی نوشت یا با نامه مستقیم دبیر کل به باشگاه ها، سازمان لیگ، دپارتمان بین الملل و کمیته انضباطی ارسال می کند.
فدراسیون فوتبال تاکید کرده است: درخصوص پرونده مطروحه در فیفا در مورد باشگاه استقلال ضمن ارجاع تمامی نامه های دریافتی از سوی فیفا به باشگاه، فدراسیون بار دیگر طی نامه هایی با امضا دبیرکل به باشگاه استقلال در تاریخ ۱۸ دی آذرماه و دوم دی ماه این باشگاه را برای تاکید بیشتر در مورد اجرای حکم قطعی و غیرقابل اعتراض به فیفا مطلع می کند که متاسفانه باشگاه استقلال در زمان مهلت مقرر قانونی برای اعتراض از آن استنکاف کرده است.
این فدراسیون در اطلاعیه خود ادامه داده است: فدراسیون فوتبال بار دیگر در نامه ای به تاریخ دوم دی ماه به باشگاه استقلال جهت تاکید مجدد بر موارد محرومیت قطعی داده شده به منظور جلوگیری از محرومیت های احتمالی آتی به خاطر قصور در ادای تعهد مالی مقرر در موعد تعیین شده ارسال و به صراحت در نامه اعلام می کند که ۳۰ روز از تاریخ ابلاغ رای (رای مورخ ۱۸ شهریور ۹۵) مدنظر است و هیچگونه استنباطی مبنی بر اینکه مجددا مهلت ۳۰ روزه ای از تاریخ صدور نامه به باشگاه داده شده وجود ندارد و از باشگاه درخواست شده که هر چه سریعتر پرونده مربوط را در همین مقطع حل و فصل کند تا از محرومیت های احتمالی آینده از قبیل کسر امتیاز، سقوط به دسته پایین تر جلوگیری به عمل آید.
در پایان این اطلاعیه خاطرنشان شده است: با توجه به توضیحات فوق و روند اداری تعیین شده از سوی فیفا، هیچگونه مسئولیتی در قبال پرونده های انضباطی باشگاه ها متوجه فدراسیون فوتبال نیست.
گفتنی است، کنفدراسیون فوتبال آسیا تمامی نامه های مرتبط با باشگاه ها را برای اجرا به باشگاهها ارسال و رونوشت آن به فدراسیون فوتبال ارسال می کند و فدراسیون در قبال نامه های ارسالی هیچگونه مسئولیت اجرایی نداشته و صرفا جهت اطلاع به این مجموعه ارسال می شود.
ورزشی**۹۱۲۹**۱۳۷۹
تنظیم کننده: مهدی رهبر، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.