انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36050

10 بازدید7 views

سرهنگ مجید پویان در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: با تلاش نیروهای غیور هنگ مرزی تایباد و با به کنترل در آوردن تمامی حوزه های استحفاظی این هنگ، این اشرار به هلاکت رسیدند. وی اظهار کرد: از این قاچاقچیان بیش از۸۷ کیلوگرم مواد مخدر شامل هروئین فشرده، حشیش، شیشه و تریاک که داخل […]

سرهنگ مجید پویان در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: با تلاش نیروهای غیور هنگ مرزی تایباد و با به کنترل در آوردن تمامی حوزه های استحفاظی این هنگ، این اشرار به هلاکت رسیدند.
وی اظهار کرد: از این قاچاقچیان بیش از۸۷ کیلوگرم مواد مخدر شامل هروئین فشرده، حشیش، شیشه و تریاک که داخل پنج کوله پشتی جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.
فرماندهی هنگ مرزی تایباد گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون افزون بر یک تن و ۷۰۰کیلوگرم انواع مواد مخدر از اشرار و سوداگران مرگ در حوزه استحفاظی تایباد کشف و ضبط شده که بیش از ۹۰درصد آن از نوع هروئین بوده است.
سرهنگ پویان افزود: پارسال نیز ۲تن و ۴۳۰کیلوگرم انواع مواد مخدر در مرز تایباد کشف و ضبط شد.
وی گفت:در حال حاضر مرزهای این شهرستان یکی از امن ترین مرزها در سطح کشور محسوب می شود و با اقتدار نیروهای مرزبانی و با تمامی تجهیزات الکترونیکی هر گونه تجاوز بیگانگان را به داخل خاک کشور خنثی می کنیم.
استان خراسان رضوی ۳۰۰ کیلومتر و شهرستان تایباد ۹۰کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان دارد.
شهرستان تایباد در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد واقع است.
۷۴۹۴/ ۶۰۱۲ خبرنگار: علی اصلاحی نصر آبادی**‌انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.