انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36057

10 بازدید5 views

به گزارش #فراسخن از باشگاه پرسپولیس، «علی اکبر طاهری» افزود: پیروزی های اخیر نشان از روند رو به رشد تیم فوتبال پرسپولیس دارد و با تلاش و تعصب بازیکنان، درایت کادر فنی و حمایت هواداران، تلاش ها در حال نتیجه دادن است و بازیکنان به این باور رسیده‌اند که نه تنها قهرمانی لیگ برتر، بلکه […]

به گزارش #فراسخن از باشگاه پرسپولیس، «علی اکبر طاهری» افزود: پیروزی های اخیر نشان از روند رو به رشد تیم فوتبال پرسپولیس دارد و با تلاش و تعصب بازیکنان، درایت کادر فنی و حمایت هواداران، تلاش ها در حال نتیجه دادن است و بازیکنان به این باور رسیده‌اند که نه تنها قهرمانی لیگ برتر، بلکه پیروزی و برتری بر تمام حریفان، توانایی و حق آنها است.
وی اظهار داشت: برای بازیکنان دیدار بیرون یا داخل خانه فرقی نمی‌کند و هواداران در هر جایی برای حمایت از پرسپولیس آماده‌اند و بازیکنان هم به دنبال اثبات برتری فنی خود هستند و در عین حال در این مدت مشکل برای ما کم به وجود نیاورده‌اند.
طاهری درباره دیدار روز یکشنبه برابر تراکتورسازی ادامه داد: این مسابقه هم مانند دیگر دیدارهای لیگ برتر است و به طور قطع به دلیل رقیب بودن تراکتورسازی، حساسیت بیشتری از نوع فوتبالی دارد و نباید از جهات دیگر به آن دامن زد.
وی بیان داشت: به طور طبیعی دیدارهای دور برگشت حساس‌تر هم می‌شود و پرسپولیس با توجه به توانایی‌های فنی، روانی و حمایت هواداران به دنبال ایجاد فاصله مطمئن‌تری است و تمام حساسیت این بازی برای سرخپوشان فقط از این جهت است و این احساس بین هواداران نیز وجود دارد.
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره مباحثی که در فضای مجازی درباره دیدار با تراکتورسازی به راه افتاده است، گفت: وقتی تاکید می‌کنیم حساسیت این دیدار فوتبالی و فنی است، اشاره به همین موضوع است. همه ایرانی و در هر نقطه‌ای از این مملکت برای حفظ و سربلندی آن از جان مایه گذاشته و می‌گذاریم و قلبمان برای یکدیگر و کشورمان می‌تپد.
وی با اشاره به شهادت تعدادی از آتش نشانان در حادثه ساختمان پلاسکو افزود: در این حادثه همه با یکدیگر همدرد بودیم و متاثر شدیم و اشک ریختیم و اگر اتفاق خوبی هم برای کشورمان بیفتد با هم خوشحال می‌شویم؛ تهران و آذربایجان ندارد چرا که همه مردم ایران هستیم و در شرایط گوناگون نشان داده‌ایم چگونه متحد و منسجم کار می‌کنیم.
طاهری خاطر نشان کرد: منطقه‌ای بودن دیدار پرسپولیس با تراکتورسازی را قبول ندارم؛ مگر تراکتورسازی در تهران طرفدار ندارد؟ یا در آذربایجان و تبریز طرفداران پرشمار پرسپولیس را نداریم. اینها جزو زیبایی‌های فوتبال است و چرا باید زیبایی فوتبال را از مردم گرفت؟ و این مدیران و مسئولان هستند که در چنین فضایی باید توانایی و درایت خودشان را نشان دهند و نباید به این مسائل دامن زد.
سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه بلوغ فکری و حرفه‌ای مدیران در این عرصه‌ها معلوم می‌شود، گفت: اینکه بتوانند بدون فرافکنی مشکلات را حل کنند، نه اینکه برای توجیه عملکرد و فرار از مسئولیت، مشکل تراشی یا مشکل نمایی کنند.
وی بیان داشت: مسئولیت ها برای انجام کارها است نه اینکه برای خودمان بجنگیم و زمانی که اینگونه به موضوع نگاه نکنیم، رویکردهای تفرقه‌انگیز از نگاه ملی هم به وجود می‌آید و چون به دنبال هر ابزار غیر متعارفی می‌رویم و در این میان حتی آب به آسیاب دشمنان این مملکت هم می‌ریزیم و از فوتبالی که قرار است در یک رقابت جوانمردانه و سالم باعث شور و نشاط مردم شود، برای جا انداختن مسائلی استفاده می‌شود که از بیرون این کشور سعی در تزریق آن دارند.
طاهری همچنین خاطر نشان کرد: سعی می کنیم مشکلات را برای خودمان نگه داریم و آن را به هواداران منتقل نکنیم تا آرامش آنها را بر هم نزنیم. در بخش داوری بیشترین بی‌مهری‌ها چه در فصل گذشته و چه در این فصل نسبت به پرسپولیس روا شده است.
وی یادآور شد: در نیم فصل دوم این موضوع تشدید شده و به گواه کارشناسان در تمام دیدارهای پرسپولیس بی‌وقفه ادامه داشته است و اشتباهات داوری علیه ما به سود چه کسی تمام می‌شود؟ به سود رقباست و حالا دیگران نسبت به این مساله اعتراض دارند.
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در این شرایط از هواداران می‌خواهیم که به حمایت خود به شکل جدی ادامه دهند و از سوی دیگر برای قهرمانی روی اختلاف امتیازات به وجود آمده هیچ حسابی نمی‌کنیم، چون فوتبال بالا و پائین دارد و می‌بینید که چه حاشیه‌هایی برای ما ایجاد می‌کنند. تنها مساله‌ای که روی آن حساب می‌کنیم حمایت هواداران است که با حضور در ورزشگاه و طرح‌های اقتصادی، به هدف برسیم.
وی بیان داشت: هواداران بدانند که هدف از طرح برخی مسائل به حاشیه بردن پرسپولیس است تا تمرکز تیم را بر هم بریزند و به همین دلیل واکنش‌ همیشه رسانه‌ای نیست، اما هر جا منافع پرسپولیس در معرض خطر باشد از تمام ابزارهای رسمی و قانونی برای احقاق آن استفاده می‌کنیم و به هیچ وجه تصور نکنند که باشگاه کم خواهد گذاشت، چون در انجام وظیفه خودمان در قبال آنها و این امانت جدی هستیم.
طاهری تصریح کرد: برای دیدار این هفته و هفته‌های از هواداران می خواهیم با حضور حداکثری در ورزشگاه به تیم انرژی و انگیزه و ثبات بیشتری بدهند، چرا که صلابت پرسپولیس از سکوهایش می‌آید و تقاضا این است که در کنار حفظ نظم و احترام نسبت به حریف ضمن آنکه جلوی هر حاشیه‌سازی علیه پرسپولیس محبوب خودشان را می‌گیرند با تمام قوا بچه‌ها را تشویق کنند و مطمئن باشند باشگاه نیز برای دفاع از حق آنها که قانون تعیین کرده، یعنی اختصاص ۹۰ درصد ظرفیت ورزشگاه به پرسپولیسی‌ها فرو گذار نمی‌کند.
دیدار حساس تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در هفته بیستم لیگ برتر باشگاه های کشور (جام خلیج فارس) روز یکشنبه ۱۷ بهمن ماه ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.
‘برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.’
ورزشی**۱۰۶۷**۱۳۷۹
تنظیم کننده: رضا رمضانی، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.