انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36078

8 بازدید5 views

به گزارش شبکه خبری المسیره، هواپیماهای عربستانی درحمله هوایی صبح امروز به پل جوبح در شهر حیس استان الحدیده تاکنون دو تن از اهالی این منطقه را زخمی کردند. نظامیان متجاوز عربستانی همچنان با سلاح ممنوع در سطح بین المللی مناطق مسکونی، مزارع و دارایی های افراد در سایه سکوت محافل بین المللی و سازمان […]

به گزارش شبکه خبری المسیره، هواپیماهای عربستانی درحمله هوایی صبح امروز به پل جوبح در شهر حیس استان الحدیده تاکنون دو تن از اهالی این منطقه را زخمی کردند.
نظامیان متجاوز عربستانی همچنان با سلاح ممنوع در سطح بین المللی مناطق مسکونی، مزارع و دارایی های افراد در سایه سکوت محافل بین المللی و سازمان ها هدف حمله های خود قرار می دهند.
صلاح محسن عضو تیم مین یابی استان صعده گفت: مناطق مختلف این استان به ویژه باب نجران از سوی عربستان مورد حمله با سلاح خوشه ای وممنوع قرار گرفته است اما هنوز آمار دقیق کشته ها و زخمی ها مشخص نیست.
محسن افزود: تاکنون مقادیر زیادی انواع بمب از مزارع ، مناطق و بزرگراه ها جمع آوری شده و به زودی نمایشگاهی از انواع سلاحی که دشمن متجاوز علیه مردم یمن و به ویژه اهالی استان صعده به کار برده است برگزار می شود.
عبداله العزی رئیس اداره بهداشت استان صعده گفت: عربستان متجاوز فقط به بمباران تاسیسات بهداشتی وشهری این استان با موشک ها و هواپیماهای خود اکتفا نکرد بلکه با سلاح ممنوعه بین المللی یا سلاح فسفری این استان را چندین بار مورد حمله قرار داد.
العزی خاطر نشان ساخت :تاکنون بیش از ۱۰۰ تاسیسات بهداشتی منهدم ومحاصره ظالمانه یمن به ویژه استان صعده به عنوان منطقه مرزی پس از دو سال همچنان ادامه دارد.
وی افزود صد ها تن از اهالی استان صعده بر اثر سلاح ممنوع دشمن کشته و یا زخمی و معلول شدند که بسیاری از آنها کودک و زن هستند.
این درحالی است که یگان موشکی ارتش وکمیته های مردمی یمن صبح امروز سه شنبه در پاسخ به تجاوزهای مکرر عربستان به مردم یمن با شلیک موشک با برد متوسط به اردوگاه متجاوزان عربستانی در جزیره زقر دریای سرخ خسارات زیاد جانی و مالی به آنها وارد ساختند.
عربستان همراه با چند کشور دیگر از ششم فروردین سال گذشته اقدام به تجاوز نظامی به یمن و محاصره زمینی، دریایی و هوایی این کشور به هدف بازگرداندن عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی یمن به قدرت کرد.این تجاوز نظامی تاکنون نتیجه ای جز کشتار بیش از ۱۰هزار یمنی و زخمی شدن ده ها هزار تن دیگر و همچنین آواره شدن میلیون ها یمنی و ویرانی زیرساخت های این کشور نداشته است.
خاورم** ۱۴۵۳ ** ۱۰۶۴
مترجم: آمنه دهقان ** انتشار دهنده: فرشاد محسن زاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.