انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 36079

8 بازدید6 views

از آغاز برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتبال در چهارم مرداد ماه تا هفته بیستم همه مسابقات لیگ در دو و نهایتا سه روز برگزارشد، اما روند در هفته بیستم شکست و رقابت ها در این هفته در چهار روز مختلف انجام می شود تا مسئولان سازمان لیگ برگزاری طولانی ترین هفته این مسابقات را […]

از آغاز برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتبال در چهارم مرداد ماه تا هفته بیستم همه مسابقات لیگ در دو و نهایتا سه روز برگزارشد، اما روند در هفته بیستم شکست و رقابت ها در این هفته در چهار روز مختلف انجام می شود تا مسئولان سازمان لیگ برگزاری طولانی ترین هفته این مسابقات را نیز تجربه کند.
استقلال تهران در نخستین و تنها دیدار این هفته روز چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه، ‌مهمان تیم قعرنشین ماشین سازی تبریز است و به طور حتم شاگردان علیرضا منصوریان در این دیدار شرایط دشواری را تجربه خواهند کرد.
شاگردان فرهاد کاظمی در هفته نوزدهم و در شهرآورد تبریز تیم تراکتورسازی را با نتیجه تساوی بدون گل متوقف کردند و با روحیه بسیارعالی به دیدار آبی های پایتخت می روند.
استقلالی ها هر چند در دیدار هفته گذشته و در بازی پر گل تیم پیکان را شکست دادند، اما به یاد داشته باشیم با اخراج سیاوش یزدانی در دقیقه ۱۲، حریف نزدیک به ۸۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی کرد و اگراین اتفاق نمی افتاد شاید نتیجه این بازی چیزی دیگری بود.
در ادامه روز پنجشنبه استاد و شاگرد رو به روی هم صف آرایی می کنند تیم سایپا با هدایت حسین فرکی از فولاد خوزستان که نعیم سعداوی را در کادر فنی خود می بیند پذیرایی می کند.
این دو مربی، پیش از این، صعود به جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه را با یکدیگرتجریه کرده اند، اما این بار باید به منظور موفقیت تیم و باشگاه هایشان شاگردانشان با یکدیگرمصاف و بدنبال شکست حریف باشند.
تیم فولاد در یکی از جنجالی ترین بازی های هفته گذشته برابر تیم سیاه جامگان مشهد قرار گرفت و در این دیدار داور به سود فولاد اعلام ضربه پنالتی کرد که به دلیل اعتراض خداداد عزیزی و خروج تیمش از زمین بازی داور رای خود را برگرداند تا بحث برانگیزترین تصمیم داوری در این فصل از رقابت های لیگ برتر را شاهد باشیم.
در این روز تیم های پیکان و سپاهان و استقلال خوزستان و پدیده مشهد نیز با یکدیگر مصاف خواهند کرد و تیم ذوب آهن با صبای قم روبه رو خواهد شد. هر کدام از این بازی ها در نوع خود جذابیت و حساسیت های خاص خود را دارند پیکان به دنبال جبران نتایج ضعیف هفته های اخیر است و سپاهان درپی روند روبه رشد خود در لیگ است از این رو دیدار تیم های پنجم و ششم در صورت داشتن برنده معادلات بخش بالایی جدول رده بندی را به هم خواهد زد.
اما در دیگر دیدارمهم روز پنجشنبه ذوب آهن که این روزها از روزهای اوج خود قدری فاصله گرفته، بدنبال تکرار نتایج مطلوب خود است، اما باید گفت برابر تیم صبای قم که چیزی برای از دست دادن ندارد به طور حتم کار دشواری پیش رو دارد.
تیم نفت تهران روز جمعه مهمان صنعت نفت آبادان است و به طور حتم جدال نفتی ها می تواند بر جذابیت های لیگ بیافزاید و باید منتظر ماند و دید نبرد شاگردان فیروز کریمی و علی دایی آیا برنده خواهد داشت یا با نتیجه تساوی به پایان می رسد. به طور حتم کسب تساوی در این دیدار بیشتر به سود تیم صنعت نفت است تا نفت تهران چرا که آنان بدنبال کسب جایگاهی مناسب در بالای جدول رده بندی لیگ برتر بوده و به هیچ وجه نمی خواهند بدون امتیاز ورزشگاه را ترک کند.
در مهم ترین دیدار هفته که یکشنبه ۱۷ بهمن ماه برگزار می شود و طی آن تیم های اول و دوم جدول رده بندی لیگ برتر پرسپولیس و تراکتورسازی با یکدیگر دیدار می کنند.
این دیدار با توجه به جایگاه دو تیم در صدر جدول رده بندی لیگ برتر و همانطور که برانکو عنوان کرد حکم شهرآورد را دارد و برتری در این دیدار رودررو می تواند تا حدودی تکلیف قهرمان لیگ برتر را مشخص کند.
هرچند این دو تیم تا پایان رقابت های لیگ برتر ۱۰ بازی دیگر پیش رو دارند و صحبت از قهرمانی در لیگ برتر زود به نظر برسد اما این قانون فوتبال است دیدار رودرروی تیم های مدعی کسب عنوان قهرمانی دیداری شش امتیازی است و نتیجه آن در کسب عنوان قهرمانی بسیار تاثیر گذاراست.
پرسپولیس در صورت برد در این دیدار فاصله خود با تیم دوم جدول را به ۹ امتیاز افزایش خواهد داد و دست نیافتنی تر از گذشته خواهد شد اما کسب این نتیجه کار آسانی برای قرمزهای پایتخت نیست و آنان در برابر تیم خوب تراکتورسازی که از کادر فنی و بازیکنان تاثیر گذار سود می برد کار آسانی را پیش رو نخواهند داشت.
برنامه کامل رقابت های هفته بیستم از این قرار است:
چهارشنبه، ۱۳ بهمن ماه
ماشین سازی تبریز – استقلال تهران
پنجشنبه،‌ ۱۴ بهمن ماه
سایپا – فولاد خوزستان
پیکان – سپاهان
استقلال خوزستان – پدیده مشهد
ذوب آهن اصفهان- صبای قم
جمعه، ۱۵بهمن ماه
سیاه جامگان – گسترش فولاد
صنعت نفت آبادان- نفت تهران
یکشنبه، ۱۷ بهمن ماه
پرسپولیس – تراکتورسازی
ورزشی.**۹۱۴۴ گزارش: سعید قهرمانی انتشاردهنده:علی خورسندی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.